Vai vajadzīga „partija invalīdiem”?

5. februāris. 2011

Pirms vēlēšanām šis jautājums arvien aktualizējas. Sociālie jautājumi ir jūtīga tēma, visādi ārstēšanās izmaksu, rehabilitācijas iespēju, pabalstu un atlaižu jautājumi ir vieni no visvairāk cilātajiem. Liekas, katra partija savā programmā kaut ko šajā sakarā ir ierakstījusi.

Laiku pa laikam tiek izteiktas arī domas, ka invalīdiem vajadzīga sava partija. Blēņas. Cilvēki ar invaliditāti ir ļoti dažādās partijās, un diez vai nacionāli noskaņots vēlētājs balsos par pretējo, ja tā sasolīs dažus gramus atlaižu vairāk. Ir citi, būtiskāki jautājumi. Starp invalīdiem ir arī turīgi cilvēki ar ļoti liberāliem uzskatiem.

Cilvēki ar invaliditāti ir dažādās partijās un divi ratiņnieki ir pat bijuši ievēlēti Saeimā – katrs no citas partijas. Ar neredzamākām invaliditātēm viņu bija un ir vēl vairāk.

Saprašanās nav pat invalīdu domubiedru forumos – savā starpā plēšas (un pamatīgi!) gan cilvēki ar redzes traucējumiem, gan citi. Skaidrs, ka vienotas partijas invalīdiem nebūs – un nevajag arī.

2011-09-15 10:27:44

Komentāri
reinis
2011-09-15 12:56:39
Pilnīgi piekrītu, bet kaut kā taču mūsu interesi aizstāvēt vajadzētu
Edijs
2013-02-11 20:04:13
Nekad nebūs viens vienots viedoklis, jo mums katram ir sava pieredze, tas ir pilnīgi loģiski. Taču ir jāpauž dažādi viedokļi. Un vairāk tas ir jādara strukturālā un valstiskā veidā.

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa