Uzaicinājums uz diskusiju 19.08.2020. “Sieviešu un vīriešu ar invaliditāti vienlīdzīgas iespējas un loma mūsdienu sabiedrībā”

10. augusts. 2020

19.augustā no plkst. 11.00 līdz plkst. 14.00 Labklājības ministrija sadarbībā ar Ziemeļvalstu Ministru padomes biroju Latvijā attālinātā formātā (Zoom platformā) rīkos diskusiju “Sieviešu un vīriešu ar invaliditāti vienlīdzīgas iespējas un loma mūsdienu sabiedrībā”.

Diskusijas laikā dalībnieki dalīsies ar saviem pieredzes stāstiem un redzējumu par cilvēku ar invaliditāti lomu mūsdienu sabiedrībā. Diskusijā runāsim par to, kas būtu nepieciešams, lai ikvienam cilvēkam ar invaliditāti būtu vienlīdzīgas iespējas uz pilnvērtīgu dzīvi, neskatoties uz piemītošo funkcionēšanas ierobežojumu.

Paldies tiem, kas jau ir pieteikuši savu dalību diskusijai! Pat, ja neesmu Jums atbildējusi, Jūsu kontakti un vēlme ir piefiksēta. Lai nepiesārņotu Jūsu e-pastus, linku uz diskusijas vietni nosūtīsim tikai tiem, kas būs izteikuši vēlmi piedalīties. Tādēļ lūdzam savu dalību diskusijā pieteikt līdz 11.augusta darba dienas beigām, sūtot pieteikumi uz e-pasta adresi Aiga.Lukasenoka@lm.gov.lv.

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa