Tukuma pilsētas stadionā 11.jūnijā norisināsies Parasporta diena

25. maijs. 2022

Šī gada 11. jūnijā, Tukuma pilsētas stadionā, Kuldīgas ielā 74, norisināsies Parasporta diena 2022, kas aicinās dažādās sportiskās aktivitātēs iesaistīties cilvēkus ar invaliditāti no Kurzemes novada pilsētām.

Pasākuma laikā būs iespēja iepazīties ar dažādiem paralimpiskajiem sporta veidiem, piemēram, boccia, mehānisko airēšanu uz ergometriem Concept II, galda tenisu, sēdvolejbolu, šaušanu, loka šaušanu, tenisu, ratiņbasketbolu, kā arī vairākām vieglatlētikas disciplīnām. Dalība pasākumā ir bez maksas.

“Šī ir pirmā reize, kad ar sportistiem no Paralimpiskās komitejas rīkojam šāda veida pasākumu ārpus Rīgas, un esam īpaši priecīgi, ka varam paralimpiskos sporta veidus popularizēt arī citviet Latvijā. Tukumā būs lieliska iespēja ikvienam interesentam izmēģināt dažādus paralimpiskos sporta veidus, uzzināt par treniņu iespējām un socializēties ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem,” pauž Latvijas Paralimpiskās komitejas prezidente Daiga Dadzīte.

Reģistrācija pasākumam ilgs no plkst. 10:00 līdz 10:45, savukārt Parasporta dienas sākums plānots plkst. 11:00, kad dalībniekiem būs iespēja doties cauri visām sporta veidu stacijām, aprunāties ar treneriem, sportistiem, kā arī citiem dalībniekiem. Visus interesentus ar invaliditāti, kuri vēlas piedalīties pasākumā, aicinām aizpildīt pieteikuma anketu šeit – https://forms.gle/JWzEJhuM3x4UpoH38līdz 27.maijam!

Informāciju sagatavoja:
Zane Skujiņa
zane.skujina@gmail.com
+37129925960

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa