Testēju konferenču zāļu telpas

5. februāris. 2010

Novembra vidū biju uz kādu semināru, kuru rīkoja biedrība Latvijas Pilsoniskā alianse, Latvijas Republikas Ārlietu ministrija un Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS. Konference notika Ārlietu ministrijas telpās, konferenču zālē.

Konference saucās „Informēta līdzdalība Eiropas Savienībā”.

Šoreiz nerunāšu par pašu pasākuma saturu, bet par telpas iekārtojumu. Kā parasti līdzīgos pasākumos, centos nosēsties galda galā maksimāli tuvu trijām pasākuma vadītājām. No Apeirona gājām divatā, bet Normunds, kuram ir redzes problēmas, pamanījis, ka telpas otrā galā ir ekrāns, savukārt nosēdās tuvāk tam.

Telpas akustikai bija parastā problēma: maz mēbeļu, tāpēc spēcīga atbalss. Nu labi, tā ir gandrīz visās patukšās telpās. Kamēr trīs meitenes teica ievadvārdus, arī viss bija kārtībā. Taču pēc tam vien no viņām pārgāja uz telpas otru galu, kur uz ekrāna tika demonstrēti prezentācijas materiāli un komentārs skanēja no turienes.

Nu, ko sacīt: no šī mirkļa es vairs nezinu, kas tur tika runāts. Punkts.

Tomēr piedalīšanos pasākumā par pilnīgi veltīgu neuzskatu. ĀM vestibilā apskatīju tur iekārtoto izstādi par Ārlietu ministrijas darbības atjaunošanu 1990. un 1991. gadā. To var apskatīt tikai paši ministrijas darbinieki un apmeklētāji – bet kurš katrs šajās telpās ar stigru caurlaižu režīmu iekšā netiek. Bija interesanti redzēt uz rakstāmmašīnām aprakstītas jau padzeltējušas lapas – bet tie bija svarīgi dokumenti par pasu izgatavošanu un izsniegšanu, par vēstnieku iecelšanu, u.tml. Vajadzētu to visu ieskenēt un ielikt ministrijas mājaslapā par ĀM vēsturi!

2010-11-15 10:32:16

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa