Tā gadās…

5. februāris. 2010

azvanīja no televīzijas jaunāko ziņu nodaļas—„Kā Jūs komentētu ziņu, ka KNAB ir ierosinājis krimināllietu par krāpnieciskā veidā piesavinātu kompensāciju sakarā ar veselības zaudējumu no 10 līdz 30 tūkstošiem latu, kā arī sekojošo invaliditātes pensijas piesavināšanos?”

Pazvanīja no televīzijas jaunāko ziņu nodaļas—„Kā Jūs komentētu ziņu, ka KNAB ir ierosinājis krimināllietu par krāpnieciskā veidā piesavinātu kompensāciju sakarā ar veselības zaudējumu no 10 līdz 30 tūkstošiem latu, kā arī sekojošo invaliditātes pensijas piesavināšanos?”
Sākotnējā reakcija bija neizpratne- kā tas vispār ir iespējams? Pēc tam neizpratni nomainīja sašutums- spekulēt ar visdārgāko , kas cilvēkam ir – veselību, ko pazaudējot vairs nevarēs nekādiem līdzekļiem atgūt! Bet cilvēku alkatībai nav robežu un viņi iet uz to atmetot jebkuras kauna un morāles normas. Kauns? Priekš kam? Sirdsapziņa? Kas tas tāds? Valstī krīze, bezdarbs, bet mēs esam aizsargāti, nodrošināti gadiem uz priekšu, kamēr tā nebeigsies. Nu un kas, ka tie ir līdzekļi no valsts budžeta, kurš jau tā „plīst pa visām šuvēm”, nu un kas, ka invalīdi no bērnības saņem sociālo pabalstu tikai 75 lati, nu un kas, ka bērniem ar smagu invaliditāti rehabilitāciju neapmaksā no valsts budžeta, bet ir spiesti lūgt ziedojumus, jo budžetā vienkārši nav līdzekļu.

Bet, ja nav- saņemsim, nodrošināsim sevi noziedzīgā ceļā, uzspļaujot savai sirdsapziņai, bailes no Dieva soda, jo tādas lietas nepaliek nesodītas. Un kas būs tālāk, ja jau tiek spekulēts ar visdārgāko- cilvēka veselību?

Acīmredzot, lai šie cilvēki paši saprastu uz ko ir gājuši, viņiem būtu jāzaudē veselība līdz pat invaliditātes stāvoklim un tikai tad, varbūt viņu kļūtu redzīgi…

010-08-27 13:53:18

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa