Special Intimacy Needs Educator jeb Īpašo intimitātes vajadzību izglītotāju projekta otrā tikšanās noritēja gleznainajā Itālijas ziemeļu pilsētā Milānā.

24. jūlijs. 2019

Pavasarī, kad gaiss Latvijā kļuva īpaši karsts, Apeirona komandas locekles Daina Podziņa un Lonija Kazlauska apciemoja skaisto Itāliju, lai tiktos ar šajā projektā iesaistīto organizāciju pārstāvjiem.

2019. gada 28. maijā partnerus no vairākām Eiropas valstīm uzņēma konsultējošā organizācija EUROCREA MERCHANT, kuras ofiss atrodas trauksmainajā Milānas centrā. Partneri otro reizi tikās, lai apspriestu projekta turpmāko norisi un apmācību plāna dienas kārtību. Plaši tika iztirzāta apmācību programmas uzbūve un iekļaujamie moduļi, kuri tiek veidoti šī Erasmus+ projekta ietvaros, lai viecinātu sabiedrisku diskusiju par personu ar invaliditāti emocionālajām un fiziskajām vajadzībām.

Projekta pamatā ir neformālās izglītības programmas izstrāde darbiniekiem un tuviniekiem, kuri ikdienā saskaras ar cilvēkiem ar invaliditāti. Šīs programmas mērķis ir izglītot iesaistītās puses par cilvēku ar invaliditāti emocionālās un fiziskās tuvības tiesībām un iespējām. Programmas ietvaros plānots aptvert visus invaliditātes veidus un skaidrojumus, kuri atrodami PVO (Pasaules Veselības organizācijas) veiktajos pētījumos.

Special intimacy

 

Plašākai informācijai: www.specialintimacy.eu

Facebook lapa: https://www.facebook.com/sineproject/

 

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa