SIVA daļēji atsāks ambulatoro un rehabilitācijas pakalpojumu sniegšanu

27. maijs. 2020

Sociālās integrācijas valsts aģentūra (turpmāk – SIVA) informē, ka no jūnija, ievērojot piesardzības pasākumus, atjaunos daļu klātienē sniedzamo pakalpojumu.

No 1.jūnija tiek atjaunota daļēja ambulatoro pakalpojumu sniegšana. Klienti tiek aicināti:

  • saņemt ārsta, fizioterapeita, ergoterapeita, uztura speciālista un psihologa konsultācijas;
  • apmeklēt individuālas fizioterapeita, ergoterapeita, psihologa un uztura speciālista nodarbības;
  • saņemt skoliozes terapiju un slinga terapiju;
  • baudīt gan klasisko masāžu, gan zemūdens masāžu;
  • saņemt fizikālās terapijas pakalpojumus (magnetoterapiju, lāzerterapiju, amplipusterapiju, ultraskaņu, darsonvalizāciju, funkcionālo magnētisko
  • stimulāciju un limfodrenažas aparātprocedūras) un hidroterapijas pakalpojumus (ārstnieciskās vannas, cirkulārās dušas, šarko dušas un
  • ascendējošās dušas);
  • apmeklēt trenažieru zāli;
  • saņemt teipošanas pakalpojumus.

No 3.jūnija SIVA pakāpeniski atsāks klientu darbspējas vecumā uzņemšanu, lai sniegtu valsts apmaksātu sociālās rehabilitācijas pakalpojumu, paredzot pieļaujamu klientu uzņemšanas plūsmu. Ņemot vērā to, ka personas pēc darbspējīgā vecuma, politiski represētās personas un Černobiļas Atomelektrostacijas avārijas seku rezultātā cietušās personas joprojām atrodas riska grupā, valsts apmaksātais sociālās rehabilitācijas pakalpojums šīm personām piesardzības apsvērumu dēļ pagaidām netiks atsākts.

SIVA savu klientu un personāla drošības labad ambulatoros un sociālās rehabilitācijas pakalpojumus nodrošinās, ievērojot visus valstī noteiktos drošības pasākumus. Ārstniecības personālam būs pieejami individuālie aizsardzības līdzekļi, pirms pakalpojuma sniegšanas klientiem tiks veikta temperatūras mērīšana un klientiem ar akūtiem elpceļu slimības simptomiem pakalpojumi netiks sniegti. Klienti pakalpojumus varēs saņemt, uzrādot ārsta zīmi, klientu plūsma tiks nodrošināta tā, lai tie savā starpā nesastaptos, klientiem tiks noteikts precīzs ierašanās laiks pakalpojuma saņemšanai, tiks kontrolēts vienlaicīgi iestādē esošais klientu skaits, tiks nodrošināta telpu dezinficēšana, vēdināšana u.c. piesardzības pasākumi.

Rūpējoties par SIVA personāla un klientu veselību, lai nodrošinātu papildu drošību, ierodoties uz ambulatoro pakalpojumu saņemšanu, klientiem jāņem līdzi sava sejas maska. Lai pieteiktos ambulatoro pakalpojumu saņemšanai, klienti tiek aicināti zvanīt +371 28674707, rakstīt – medregistratura@siva.gov.lv vai aizpildīt SIVA tīmekļvietnē ievietoto Pieteikuma anketu.

http://siva.gov.lv/jaunums/siva-atsakt-sniegt-dalu-ambulatoro-pakalpojumu-6574.html
http://siva.gov.lv/jaunums/siva-daleji-atsaks-socialas-rehabilitacijas-pakalpojumu-sniegsanu.html

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa