Sarunu festivāls LAMPA jau šonedēļ no 5. – 6. jūlijam

2. jūlijs. 2024

Sarunu festivāls LAMPA ir iedvesmojoša un aizraujoša platforma visiem, kam ir, ko teikt. Visiem, kas vēlas uzzināt un sarunāties par Latvijai, Eiropai un pasaulei būtiskiem jautājumiem. LAMPA vēlamies, lai ikvienam ir iespēja izbaudīt festivālu, tā gaisotni, saturu un sarunas, tādēļ ik gadu strādā pie tā, lai uzlabotu apmeklējuma un dalības pieredzi ikvienam festivāla apmeklētajam.

AR KUSTĪBU TRAUCĒJUMIEM 

Sarunu festivāls LAMPA notiek Cēsu pilsētvidē – Vienības laukumā, Maija parkā, Pils parkā un laukumā, tāpēc apmeklējot festivālu, jāņem vērā pilsētas reljefs. Festivāla teritorija vietām pieejama tikai ar asistenta palīdzību.

Aicinām apmeklētājus iepazīties ar vides pieejamības aprakstu un karti, kurā izcelti trīs ieteicamie pārvietošanās maršruti cilvēkiem, kas lieto ratiņkrēslu. Festivāla teritorijā būs arī pieejamības zīmes, kas atvieglos orientēšanos norises vietās.

Festivāla teritorija pieejamības ziņā ir nosacīti sadalīta 2 zonās, kuras nošķir stāvas kāpnes vai stāvs slīpums (Lenču iela). 

1. Zona: Pils laukums un Maija parks Visērtāk pieejamais maršruts 

2. Zona: Pils parks Vidēji ērts maršruts un Mazāk ērts maršruts (nepieciešama asistenta palīdzība) 

Lai pārvietotos starp abām zonām, aicinām apmeklētājus pārvietoties ar auto un izmantot stāvvietas, kas paredzētas cilvēkiem ar invaliditāti: 

Festivāla teritorijā pieejamas arī labierīcības un autosstāvietas1 cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem.

REDZES TRAUCĒJUMIEM 

Cilvēkiem ar redzes traucējumiem nodrošinām iespēju apmeklēt festivālu kopā ar asistentu no festivāla brīvprātīgo pulka.

Apmeklējumu ar asistentu iespējams pieteikt līdz 3. jūlijam, sazinoties ar brīvprātīgo programmas koordinatori Inesi Šubēvicu (tālr. +371 29209607, brivpratigais@festivalslampa.lv). Ja tomēr iepriekš neesat pieteikuši asistentu, lūdzu, dodieties uz vienu no mūsu info punktiem, – un festivāla brīvprātīgie sniegs nepieciešamo palīdzību.

DZIRDES TRAUCĒJUMIEM 

Dažiem pasākumiem tiek drošināts tulkojums zīmju valodā, kā arī reāllaika teksta transkripcija. Tulkoti zīmju valodā – 29 pasākumi (pasākumu atlase veikta sadarbībā ar Latvijas Nedzirdīgo savienību) 

Reāllaika transkripcija pasākumiem latviešu valodā – 85 pasākumi.

Abi info punkti ir aprīkoti ar akustisko cilpu.

Pieejamības sadaļa tapusi sadarbībā ar Apvienību Apeirons un Latvijas Nedzirdīgo savienību.

Ja Jums rodas jebkuri jautājumi, droši dodieties uz festivāla info punktiem un Jums tiks palīdzēts.

Vairāk informācija šeit

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa