Preses konference par sociālā darba jomas izglītības kvalitāti

22. marts. 2021

Otrdien, š.g. 23. martā, plkst. 14.00 aicinām uz tiešsaistes preses konferenci, kurā Labklājības ministrija (LM) iepazīstinās ar pētījuma rezultātiem par sociālā darba jomas izglītības kvalitāti. Reģistrēšanās un pievienošanās atvērta no plkst. 13.30. 

 Zoom piekļuves saite: https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZUsduuvqD0rE9wMmUgJmYI_d9gYZqgP_mDf

Pētījums tika īstenots no 2020. gada jūlija līdz 2021. gada februārim. Tā mērķis bija nodrošināt pierādījumos balstītu kvantitatīvu un kvalitatīvu informāciju par izglītības kvalitāti sociālā darba jomas studiju programmās un sniegt priekšlikumus sociālā darba jomas studiju programmu satura pilnveidei.

Preses konferencē LM Metodiskās vadības un kontroles departamenta direktore Ilze Skrodele – Dubrovska iepazīstinās ar sociālā darba izglītības kontekstu Latvijā un pasaulē, savukārt par pētījuma rezultātiem informēs pētījuma vadītāja Evija Eglīte un sociologs Māris Brants. Preses konferencē piedalīsies arī sociālā darba speciālistu darba devēju pārstāvji Latvijas pašvaldību sociālo dienestu vadītāju apvienības valdes priekšsēdētāja Ina Behmane un Latvijas Samariešu apvienības direktors Andris Bērziņš.

Preses konference tiks ierakstīta un arī straumēta LM un projekta “Profesionāla sociālā darba attīstība pašvaldībās” Facebook profilos.

Pasākums tiek organizēts Eiropas Sociālā fonda projekta “Profesionāla sociālā darba attīstība pašvaldībās” ietvaros. Projekts uzsākts 2015. gada aprīlī un turpināsies līdz 2023. gada decembrim. Tā mērķos ietilpst paaugstināt pašvaldību sociālo dienestu darba efektivitāti, pilnveidot to darbinieku profesionālo kompetenci un uzsākt sociālā darba kopienā īstenošanu.

 

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa