Pozitīvas rīcības programma personām ar invaliditāti 2024

7. marts. 2024

Eiropas Parlaments jau desmito gadu pēc kārtas uzsāk pozitīvo darbību atlases procedūru, lai personas ar invaliditāti varētu strādāt Eiropas Parlamentā

Procedūra sastāv no 20 piemērotu kandidātu kopuma saraksta izveides potenciālajiem līgumdarbiniekiem (pamatojoties uz Eiropas Savienības Pārējo darbinieku nodarbināšanas kārtības 3.b pantu) II, III vai IV funkciju grupā, ko sekretariāts veic ģenerāldirektorāti.
Izmantojot šo programmu, Parlaments katru gadu pieņem darbā līdz sešiem veiksmīgākajiem kandidātiem, kuri saņem līgumus uz vienu gadu (ar iespēju pagarināt). Pārējie sekmīgie kandidāti tiks iekļauti kopsarakstā uz 18 mēnešiem, un Parlamenta ģenerāldirektorāti varēs pieņemt darbā darbiniekus ārpus pozitīvās rīcības programmas.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī programma ir pieejama tikai tiem, kuri iepriekš nav strādājuši ES iestādē, aģentūrā vai struktūrā (stažēšanās un pagaidu līgumi nav iekļauti).

Paziņojums ir pieejams visās oficiālajās ES valodās šeit Apply4EP.

Pieteikšanās beigu datums: pirmdiena, 2024. gada 18. marts (17:00 CET).
Ja, aizpildot pieteikuma veidlapu vietnē Apply4EP, rodas pieejamības problēmas, lūdzu, nekavējoties sazinieties ar mums, izmantojot Apply4EP vai mūsu pakalpojumu pastkasti – PERS-APPLY4EPContacts@europarl.europa.eu

 

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa