Par palīdzības sniegšanu Ukrainai

7. marts. 2022

Lai sniegtu vienotu palīdzību Ukrainai un Ukrainas bēgļiem, ir sākusi darboties nevalstiskā sektora izveidota tīmekļvietne.

Ukraina

Tā ir  vietnē www.ukraine-latvia.com.

Šajā platformā tiek aicināts reģistrēties ikviens Latvijas iedzīvotājs, kurš vēlas sniegt jebkāda veida palīdzību Ukrainai un tās iedzīvotājiem, aizpildot anketu. Tīmekļvietnē ievietotās anketas ir latviešu valodā, lapa pagaidām pieejama angļu valodā, bet drīzumā būs arī latviešu valodā. Tīmekļvietne tiek regulāri pilnveidota.

Kustība Gribu palīdzēt bēgļiem apkopos saņemtos piedāvājumus un kopā ar citām nevalstiskajām organizācijām un sadarbības partneriem koordinēs palīdzības sniegšanu, lai tā būtu operatīva un atbalstu saņemtu visi, kam tas nepieciešams.

Tāpat tīmekļvietnē atbalsta saņemšanai ir aicināti reģistrēties Ukrainas iedzīvotāji, kuri ierodas Latvijā, bēgot no Krievijas izraisītā kara Ukrainā. Tīmekļvietnē pieejama informācija par ieceļošanu, uzturēšanos, apmešanos un darba iespējām Latvijā.

Ar palīdzības sniegšanu nodarbojas arī NVO Labdarības lapa, Mazturīgo atbalsta centrs Dace, Palīdzēsim viens otram, Open radošais centrs un citi.

Labākas Dzirdes centrs, kurš atrodas Rīgā, Brīvības ielā 83,  visiem Ukrainas pilsoņiem, kuri nesen ieradušies Latvijā un lieto dzirdes aparātus, piedāvā dzirdes aparātu tehnisko apskati,  remontu, kā arī rezerves baterijas – bez maksas. Apkalpošana centrā ir pieejama arī ukraiņu valodā.  Jāzvana vai jāsūta īsziņa uz   𝟐𝟎𝟓 𝟓𝟎𝟐 𝟖𝟔 . Vār rakstīt mājaslapā  www.dzirdescentrs.lv

Paldies visiem, kas jau ir snieguši savu nesavtīgo atbalstu!

Dzirdes aparāti

 

 

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa