NRA Atbalsta plecs 27. septembrī

27. septembris. 2018

Īsumā par aktuālāko

GADA BRĪVPRĀTĪGAIS

Tuvojoties Starptautiskajai brīvprātīgo dienai, Nodarbinātības Valsts aģentūra aicina iedzīvotājus un organizācijas pieteikt kandidātus godināšanai Gada brīvprātīgais 2018. Brīvprātīgo godināšanas mērķis ir veicināt Latvijas iedzīvotāju interesi par brīvprātīgo darbu un sekmēt gan dažāda vecuma cilvēku, gan organizāciju iesaistīšanos brīvprātīgajā darbā. Anketu meklē brivpratigie.lv vai raksti uz info@brivpratigie.lv.

REĢIONOS PAR SOCIĀLI SVARĪGO

Labklājības ministrija (LM) līdz 25. oktobrim rīko ikgadējās reģionālās sanāksmes piecos Latvijas reģionos.
“Diskusijās sociālo dienestu un bāriņtiesu pārstāvji dalīsies labās prakses piemēros, diskutēs par problēmām un iespējām veicināt efektīvu sadarbību.”
Sanāksmju laikā plānots klātesošos iepazīstināt arī ar sociālās politikas aktualitātēm, informēt par ārpusģimenes aprūpes atbalsta centru darbību.

SOCIĀLĀ MENTORA MĀCĪBAS

Invalīdu un viņu draugu apvienība Apeirons organizē sociālo mentoru apmācības. Sociālais mentors ir cilvēks, kurš piedzīvojis vai pārzin situāciju, kādā nonākuši cilvēki ar invaliditāti, un spēj palīdzēt kādā grūtā brīdī ar reālu darbību vai padomu. Mentors palīdz iepazīt sociālās sistēmas atbalsta mehānismus un orientējas citos atbalsta mehānismos Latvijā.

RUNĀS PAR IEKĻAUJOŠU DIZAINU

Latvijas Nacionālajā bibliotēkā Mūkusalas ielā 3 Rīgā Labklājības ministrija aicina ikvienu interesentu uz konferenci Iekļaujošs dizains 2018.: domā, plāno, veido ikvienam, kuras mērķis ir apvienot ekspertus no Baltijas un Ziemeļvalstīm – politikas veidotājus, pētniekus, dizainerus, arhitektus, plānotājus, lietotājus un praktiķus – visus, kas interesējas par sasniegumiem un pielietojumiem iekļaujošā dizaina jomā.
*
Materiāls ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par publicētā raksta saturu atbild “Neatkarīgā Rīta Avīze”.
“Neatkarīgā Rīta Avīze” gaidīs jūsu ieteikumus, pieredzes stāstus, jautājumus uz e-pastu: atbalstaplecs@nra.lv

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa