Noslēguma seminārs projektā jauniešu ar funkcionāliem traucējumiem atbalstam

29. novembris. 2018

30. novembrī biedrībā "Rehabilitācijas centrs "Mēs esam līdzās" Rīgā notiks projekta "Atbalsta pasākumi jauniešiem ar funkcionāliem traucējumiem" noslēguma seminārs, informē centra valdes priekšsēdētāja Andra Greitāne.

Biedrība šogad realizē valsts budžeta finansētu projektu “Atbalsta pasākumi jauniešiem ar funkcionāliem traucējumiem”, un šodien sociālie darbinieki un pakalpojumu organizatori no visas Latvijas aicināti piedalīties projekta noslēguma seminārā un dalīties pieredzē par cilvēku ar funkcionēšanas traucējumiem neatkarības veicināšanu, funkcionālo novērtējumu un to izmantošanu pakalpojumu plānošanā.

Semināra laikā rehabilitācijas jomas un jaunāko tehnoloģiju speciālisti informēs par funkcionālās novērtēšanas un pakalpojumu plānošanas pieredzi cilvēkiem ar smagiem funkcionēšanas traucējumiem. Tiks īpaši uzsvērta komunikācijas nozīme un alternatīvās komunikācijas metodes, izmantojot acu skata fiksācijas tehnoloģiju.

Semināra laikā iepazīstinās ar vienkāršiem un sarežģītiem trenažieriem, kurus var izmantot arī cilvēki, kuri pārvietojas riteņkrēslā. Turklāt semināra dalībniekiem būs iespējas pašiem izmēģināt tehnoloģijas.

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa