Murjāņos 27.maijā notiks ikgadējais Latvijas čempionāts paravieglatlētikā

23. maijs. 2023

27. maijā Murjāņu sporta ģimnāzijas stadionā norisināsies Latvijas čempionāts paravieglatlētikā, kurā aicinām piedalīties ikvienu interesentu. Sacensības organizē Latvijas Invalīdu sporta federācija.

“Šīs sacensības notiek īsi pirms Pasaules čempionāta paravieglatlētikā, tādēļ sportistiem būs lieliska iespēja pārbaudīt un parādīt savu sagatavotību pēc ziemas perioda,” uzsver Latvijas Invalīdu sporta federācijas prezidents, paralimpietis Aigars Apinis.

27. maijā Murjāņos sacentīsies Latvijas paralimpiskās vienības un federāciju labākie paravieglatlēti. Kā katru gadu aicinu un vēlos iedrošināt pieteikties arī jaunus sportistus. Tā kā šis ir čempionāts notiek saskaņā ar starptautisko klasifikāciju, ir nepieciešams laicīgi sazināties ar mums, lai noskaidrotu, kādā sporta klasē katrs var piedalīties. Ikviens interesents tiek aicināts arī paskatīties pašu sacensību norisi – to, kā cilvēki ratiņkrēslā met disku, šķēpu, grūž lodi, brauc ar sporta ratiem… Iepriekš laicīgi piesakoties, būs iespēja izmēģināt sporta ratus, nobraucot 100 metru vai 800 metru disciplīnu. Dalībniekiem tiks nodrošinātas medaļas un pārsteiguma balvas. Sacensību norise tiks fotografēta. Bildes tiks publicētas tīmeklī mūsu sociālajās vietnēs. Mēs ļoti priecājamies par arvien jaunu sportistu iesaistīšanos, jo tas liecina par paravieglatlētikas attīstību. Galvenais – visiem novēlam saulainu laiku, veselību, možu garu! Tiekamies 27. maijā Murjāņu Sporta ģimnāzijas stadionā Latvijas Invalīdu sporta federācijas rīkotajās sacensībās.”

    • Sacensību dalībniekiem būs iespēja piedalīties lodes grūšanā, diska mešanā, šķēpa mešanā, vālītes mešanā, tāllēkšanā, kā arī 100 m un 800 m skriešanā.
    • Dalība pasākumā ir BEZ MAKSAS un piedalīties var sacensību dalībnieki gan ar, gan bez pieredzes, sākot no 16 gadu vecuma.

 

rakstot uz e-pastu:  a_cempions_a@inbox.lv vai sūtot pieteikumu pa pastu: Stabu iela 60-26, Rīga, LV-1011.

Nolikums: https://www.lpkomiteja.lv/wp-content/uploads/2023/05/27.05.2023-gada_nolikums_paravieglatletika.pdf

 

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa