Meklējam cilvēkus – mūsu ikdienas varoņus! Sākas pieteikšanās “Latvijas Lepnumam 2019”

4. septembris. 2019

Cilvēki, kuri iedvesmo, nesavtīgi palīdz, skolo un glābj, ir mūsu lielākā bagātība. Tādēļ kanāls TV3 un AS “Latvijas Mediji” arī šogad aicina sūtīt pieteikumus “Latvijas Lepnuma” balvai un pastāstīt par cilvēkiem, kuri gada laikā pašaizliedzīgi veikuši kādu labu un nepieciešamu darbu.

Katram no mums ir zināmi cilvēki, kuri dara paši un palīdz citiem. Cilvēki, kuri ir līdzās ikdienā, kuri bijuši klāt izšķirošā brīdī, gadiem ilgi palīdzējuši, devuši cerību vai piepildījuši klusu sapni. Pateicoties šādiem cilvēkiem, pasaulē vairojas ticība labajam.

Stāstot par viņiem, projekts “Latvijas Lepnums” vēlas veicināt līdzjūtību un labdarību cilvēku savstarpējās attiecībās. Tā ir milzīga bagātība, ko varam vairot paši, negaidot atbalstu no valsts.

Līdz šim esam godinājuši jau teju 150 “Latvijas Lepnumus”, tādēļ aicinām “neturēt sveci zem pūra” un rakstīt pieteikuma vēstules arī šogad, lai arī citi uzzina par Latvijas “ikdienas varoņiem”.

Kandidātus var pieteikt no šā gada 26. augusta līdz 1. oktobrim ieskaitot.

Pieteikt kandidātu dalībai “Latvijas Lepnums” var jebkura persona, elektroniski aizpildot un iesniedzot pieteikuma formu portālā “Skaties.lv” un “LA.LV”, kā arī sūtot vēstules AS ”Latvijas Mediji” uz adresi, Dzirnavu iela 21, Rīga, LV-1010 ar norādi “Latvijas Lepnums”. Žurnālisti regulāri veidos publikācijas par pieteiktajiem cilvēkiem un viņu veikumu.

Pieteikuma anketahttps://skaties.lv/latvijas-lepnums/lepojies/ 

”Latvijas Lepnums” ir 2004. gadā aizsākts kanāla TV3 projekts, kas 2019.gadā tiek veidots sadarbībā ar AS ”Latvijas Mediji”.

Anketu iesūtīšanas termiņam beidzoties, visus pieteikumus izvērtēs žūrija, nosakot laureātus 10 kategorijās – “Glābējs”, “Vairāk, nekā prasa pienākums”, “Caur ērkšķiem uz zvaigznēm”, “Novadnieks”, “Labā sirds” u. c. Līdz šim apbalvoti arī cilvēki, ko citi atzinuši par ļoti labiem kaimiņiem, mecenāti, īpaši skolotāji, drosmīgi bērni, cilvēki, kas ar neatlaidību un radošumu panākuši kādas savas ieceres īstenošanu, kas nesusi labumu visai kopienai, kuplas ģimenes, kurās atrodas vieta arī bez īsto vecāku gādības palikušiem bērniem.

Kā ik gadu, arī šogad akcijas nobeigumā notiks svinīga apbalvošanas ceremonija ar valsts augstāko amatpersonu un prominenču dalību un dažādiem muzikāliem priekšnesumiem. Raidījumu TV3 ekrānos varēs skatīties Ziemassvētku laikā, bet “Latvijas Mediji” laidīs klajā speciālu izdevumu par visiem šā gada “Latvijas lepnuma” laureātiem.

Visu iepriekšējo gadu “Latvijas Lepnumus” iepazīsti šeit!

https://skaties.lv/zinas/latvija/sabiedriba/meklejam-cilvekus-musu-ikdienas-varonus-sakas-pieteiksanas-latvijas-lepnumam-2019/

Mēs ticam, ka viena cilvēka labie darbi spēj padarīt labāku visu tautu. Izstāstiet Latvijai par saviem varoņiem, un visi kopā kļūsim stiprāki, daloties cilvēkmīlestības spēkā!

Uz tikšanos svinīgajā Latvijas Lepnuma godināšanas ceremonijā Otrajos Ziemassvētkos – jau sešpadsmito gadu TV3!

Balvas pasniegšanas ceremonija 2018. gadā: fotogalerija

https://skaties.lv/zinas/latvija/sabiedriba/meklejam-cilvekus-musu-ikdienas-varonus-sakas-pieteiksanas-latvijas-lepnumam-2019/#foto-1622116

Latvijas lepnums

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa