Māris Dzelzskalns meklē palīdzību elektriskā vilcējriteņa iegādei!

16. maijs. 2019

Māris Dzelzskalns, kurš jau daudzus gadus pārvietojas ratiņkrēslā, sociālajos tīklos ir izplatījis aicinājumu palīdzēt iegādāties elektrisko vilcējriteni un padot šo ziņu citiem. Latvijā valsts tādu palīglīdzekļi nenodrošina. Pasūtījums no Ķīnas par lielu naudu diemžēl izrādījās dārgs brāķis.

Māris Dzelzskalns: Meklēju palīdzību elektriskā vilcējriteņa iegādei, Lūdzu padot šo ziņu saviem draugiem. Elektriskais vilcējritenis ir iekārta, ko var pievienot pie invalīdu ratiņkrēsla un pārvietoties ar to pa dažādiem ceļiem nenoslogojot rokas, kā arī ērti paņemt līdzi pastaigās pa parkiem, promenādēm vai ceļojumos un viegli pārvietoties ne visai pieejamās pilsētu ielās un ietvēs. Latvijā valsts šādu tehnisko palīglīdzekli nenodrošina. Šobrīd man rokai ir izoperēts karpālais nervs un tas rada īpašas grūtības pārvietoties ar ratiņkrēslu, kā arī turpmāk šo roku nevarēšu slogot kā agrāk.

Kādu laiku atpakaļ jau meklēju šādu vilcējriteni lietotu, tomēr tas neveicās ar panākumiem. Šomēnes pasūtīju tāda iegādi no Ķīnas, kur izmaksas ar piegādi bija 950 eur, diemžēl sūtījumā atnāca iekārta ar jau sadedzinātu akumulatoru, kas nav remontējams un pats vilcējritenis nobeidzās jau pēc pāris izmantošanas dienām. Ķīniešiem garantija uz šādām lietām nestrādā. Šobrīd esmu nolēmis iegādāties kvalitatīvu elektrisko vilcējriteni BATEC mobility pie dīlera Latvijā ar Eiropas garantiju un apkopes iespējām. Šāds vilcējritenis ir ļoti kvalitatīvs ar augstām tehniskām specifikācijām. Diemžēl cena svārstās no 4000-6000 eur, atkarībā no modeļa un komplektācijas. Daļu līdzekļu esmu uzkrājis, tomēr summa ir diezgan iespaidīga. Būšu pateicīgs par ikvienu palīdzību vilcējriteņa iegādei.

Konts ziedojumiem: Māris Dzelzskalns, Swedbank, LV79HABA0551005379670 P.S. Kā man ies ar vilcējriteņa iegādi, došu ziņu tepat draugos un galerijā būs bildes. Paldies visiem, kuri nolems piedalīties. telefons saziņai: 26371678

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa