Labdarības koncerts “Vienoti par iespēju” norisināsies arī šogad

28. janvāris. 2019

2019. gada 7. maijā Arēnā “Rīga” jau otro reizi norisināsies Latvijā populāru mūziķu, “Ziedot.lv” un Latvijas Televīzijas kopīgi organizētais labdarības koncerts smagi slimu cilvēku atbalstam - “VIENOTI PAR IESPĒJU!”.

Uz Arēnas “Rīga” skatuves kāps Latvijā populāri mūziķi, lai kopā muzicētu un vāktu līdzekļus slimnieku ārstēšanai, palīdzot tiem cilvēkiem, kuriem nepieciešamā ārstēšana vai zāles netiek apmaksātas no valsts budžeta.

“Pirms gada mums izdevās realizēt neprātīgu ideju, kura radās mirklī, kad mēs meklējām veidus un iespējas, kā palīdzēt Valteram Frīdenbergam. Nepilnu divu mēnešu laikā mums izdevās noorganizēt pasākumu, kas ļāva palīdzēt ne tikai Valtera ārstēšanā, bet arī deva iespēju ārstēties daudziem citiem, kas sirgst ar šo briesmīgo slimību.

Neskatoties uz milzīgo zaudējumu, kuru piedzīvojām rudenī, Valteram zaudējot cīņā ar vēzi, mēs nedrīkstam nolaist rokas un padoties. Ir ļoti daudz cilvēku, kuriem ir nepieciešama mūsu palīdzība un atbalsts, tāpēc turpināt šo ideju likās pilnīgi loģiski un tas ir veids, kā mēs godinām Valtera piemiņu!” tā par koncerta organizēšanu stāsta pasākuma producents un grupas “Tumsa” taustiņinstrumentālists Dāvis Ābrams.

2018. gadā labdarības koncerta “Vienoti par iespēju” laikā tika saziedoti 114 173,74 Eiro, kas ļāva palīdzēt vēža ārstēšanā vairāk kā 13 cilvēkiem. Atskaite par izlietotajiem līdzekļiem skatāma portālā “Ziedot.lv”.

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa