15 Dec

Labdarības akcija Nāc līdzās Ziemassvētkos!

20. novembris. 2019

15. decembrī plkst. 19.00 Torņakalna baznīcā notiks sirsnīgākais un gada emocionālākais labdarības koncerts Nāc līdzās Ziemassvētkos!

Koncerts ir talantīgu bērnu un jauniešu ar īpašām vajadzībām – Integratīvā mākslas festivāla Nāc līdzās! 2019 laureātu kopdarbs ar tautā mīlētiem Latvijas skatuves māksliniekiem. Talantīgie bērni un jaunieši Rīgā ieradīsies no dažādām Latvijas malām – Valmieras, Kuldīgas, Daugavpils, Aizputes, Madonas, Rīgas un Liepājas – kopskaitā ap 120 bērni un jaunieši.

Ar viņiem kopā uzstāsies mākslinieki, ko saucam par Labās sirds māksliniekiem, jo šis koncerts ir mākslinieku talanta ziedojums mūsu bērniem. Jau vairākus gadus ar mums kopā ir LNO soliste Ilona Bagele, dziedātāji Andris Ērglis, Rūta Dūduma, Marija Naumova, Goran Gora, Juris Vizbulis, Jānis Ķirsis, Raimonds Celms, brāļi Petrauski, pianiste Agnese Egliņa un mūziķis Kaspars Zemītis. Pirmoreiz ar mums kopā būs operdziedātājas Marlēna Keine un Laura Teivāne, solisti Aija Vītoliņa, Katrina Dimanta, Atis Zviedrs, Miks Dukurs, Madara Dzintare. Koncertu kuplinās Fonda Nāc līdzās! jauniešu ar īpašām vajadzībām koris Gintas Rūses vadībā un Ziemassvētku orķestris. Koncerta muzikālais vadītājs ir komponists un mūziķis Rihards Zaļupe.

Koncertu Pirmajos Ziemassvētkos raidīs LTV1 un atskaņos Latvijas radio.

Visus koncertā iegūtos līdzekļus fonds izmantos bērnu ar īpašām vajadzībām talantu tālākai attīstībai un popularizēšanai.

Pateicoties Labdarības akcijai Nāc līdzās Ziemassvētkos!, tūkstošiem Latvijas televīzijas skatītāju un radio klausītāju ir bijusi iespēja iepazīt cilvēku ar īpašām vajadzībām talantus, ļaujot veidoties labākai sapratnei par šīs sabiedrības grupas cilvēkiem.

Jau 12 gadus Nāc līdzās Ziemassvētkos! patronese ir Ex-prezidente Vaira Vīķe Freiberga.

Pateicamies visiem, kas mūs atbasta, lai brīnišķīgais koncerts varētu notikt!

Koncerta dienā baznīcā darbosies arī Labdarības tirdziņš, kurā par ziedojumiem varēs iegādāties skaistas Ziemassvētku dāvaniņas, ko darinājuši bērni ar īpašām vajadzībām.

Koncerta afiša

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa