Ko politiskās partijas plāno uzlabot cilvēku ar invaliditāti jomā. Latvija Pirmajā vietā

13. septembris. 2022

🗳️🧏‍♂️Tuvojas Saeimas vēlēšanas un apvienība Apeirons ir sagatavojusi politisko partiju video par redzējumu kā uzlabot cilvēkiem ar invaliditāti sociālo situāciju. 🧐Esam izvēlējušies deviņas partijas, kuru pārstāvjiem bija jāveic neliels uzdevums, …

🗳️🧏‍♂️Tuvojas Saeimas vēlēšanas un apvienība Apeirons ir sagatavojusi politisko partiju video par redzējumu kā uzlabot cilvēkiem ar invaliditāti sociālo situāciju.

🧐Esam izvēlējušies deviņas partijas, kuru pārstāvjiem bija jāveic neliels uzdevums, kā arī jāatbild uz Apeirons sagatavotajiem septiņiem jautājumiem.

⚖️Visiem partiju pārstāvjiem tika radīti vienādi nosacījumi un attieksme. Visiem tika uzdoti vieni un tie paši jautājumi un jāveic viens un tas pats uzdevums. 📈

💡Dalība Saeimas vēlēšanās ir ne tikai iespēja, bet arī mūsu pienākums.

⏰Pienākums izvēlēties sev tīkamāko politisko partiju un nodot viņas rokās mūsu sapņus, cerības, redzējumu par savu un arī valsts turpmāko attīstību.

  1. Kādas, Jūsu partijas prāt, ir galvenās problēmas cilvēku ar invaliditāti dzīvē, kurās vajadzētu Saeimas aktīvu rīcību?
  2. Kā uzlabot cilvēku ar intelektuālās attīstības traucējumiem nodarbinātību?
  3. Kā Jūs vērtējat Deinstitucionalizācijas procesa norisi Latvijā?
  4. Kādai jābūt vides pieejamības uzraudzības, kontroles un sankciju sistēmai?
  5. Kāpēc nav pieejami vēlēšanu iecirkņi un kas likumdošanā jāpilnveido, lai šo situāciju uzlabotu?
  6. Kādus sociālā atbalsta mehānismus vajadzētu attīstīt vai veidot jaunus, lai uzlabotu cilvēku ar invaliditāti sociālo situāciju?
  7. Kā Jūsu partija redz sadarbību ar cilvēku ar invaliditāti NVO?

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa