Kā Andris mēģināja iekļūt Valmieras veselības centrā

30. septembris. 2020

Andris pārvietojas ratiņkrēslā un ir aktīvs sportists. Pastāvīgi viņš dzīvo Gulbenē, bet reizēm darīšanas aizved uz kādu citu pilsētu.

Pirms dažām dienām viņam vajadzēja iekļūt Veselības centrā Valmierā. Kā redzams, pacēlājs tur ir. To ierīkoja pirms vairākiem gadiem. Pirms tam bija gara uzbrauktuve otrā pusē.

veselības centrs

 

Taču, kā Andris stāsta, joki sākas tad, kad ar jauno pacēlāju uzbrauc augšā – izrādās, ka durtiņas ciet un tālāk tikt nevar! Ir plāksnītes ar norādēm, kā rīkoties, lai paceltos augšā un lejā, taču, kā atvērt durvis, paskaidrots nav!

instrukcija

Pirmo reizi to izmantojot, arī es nonācu šādā situācijā un tālāk netiku. Tad saucu cilvēku no ielas, kas iegāja ēkā un meklēja, kas var palīdzēt. Iznāca garderobiste, kas parādīja, ka durvju atvēršanas poga ir iemontēta…. otrā pusē – cilvēkam jāpārceļ roka pāri malai un kādi 10 cm no augšas tā jāsatausta

instrukcija
Tad durvis veras un tālāk viss ok. Reģistratūrā Andris  norādīja uz šo dīvaino situāciju, taču saņēma atbildi, ka poliklīnika neko nevar izdarīt! Kaut gan visu atrisinātu uzraksts, kur poga meklējama, taču viņam atbildēja, ka poliklīnikas telpas tiekot īrētas, tādēļ jāinteresējas pilsētas domē vai pie garderobistēm.  It kā būtu kādam grūti to zīmīti piespraust…

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa