Jelgavas poliklīnikā tiek demontēts nepareizi izbūvētais panduss

11. jūlijs. 2018

Uzlabojot vides pieejamību, Jelgavas poliklīnikas 3. stāvā gaitenī, kas savieno poliklīnikas jauno un veco korpusu, šonedēļ tiek demontēts panduss un pārbūvētas kāpnes.

Gaitenī, kas 3. stāvā savieno divus poliklīnikas korpusus, ilgstoši bija pieejams nepareizi izbūvēts panduss – tas bija ļoti stāvs, un cilvēki ratiņkrēslā to varēja izmantot tikai ar citas personas palīdzību. Savukārt šī gaiteņa kāpnes izbūvētas ar nesamērīgi augstiem pakāpieniem, informē Jelgavas poliklīnika.

Šobrīd panduss tiek demontēts un vairs nebūs pieejams, jo cilvēki ar īpašām vajadzībām abos 3. stāva korpusos var nokļūt ar liftu. Savukārt 3. stāva gaiteņa kāpnes tiek pārbūvētas, rūpējot par optimālu pakāpienu augstumu.

Būvdarbi ilgs līdz 10. jūlijam, un šajā laikā savienojums starp korpusiem nebūs pieejams. 3. stāva jaunajā korpusā, kur atrodas acu ārsts, endokrinologs, neirologs un laboratorija, būvdarbu laikā, kā arī turpmāk klienti varēs tikt gan pa kāpnēm, gan ar liftu, kas atrodas pie apsardzes punkta poliklīnikas 1. stāvā.

Tāpat arī uz poliklīnikas 3. stāva veco korpusu, kur atrodas kardiologs, ģimenes ārsts, dermotologs un tiek veikta elektrokardiogrāfija, šobrīd un turpmāk būs iespējams nokļūt gan pa kāpnēm, gan ar liftu, kas 1. stāvā atrodas pie rentgena nodaļas.

Informācija par uzlabošanas darbu izmaksām pagaidām nav zināma, jo iepirkuma procedūra šiem darbiem nav rīkota.

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa