22 Jan

Izsludināts AS “Latvijas valsts meži” sociālās jomas projektu konkurss

15. janvāris. 2020

AS “Latvijas valsts meži” (LVM) partneri ziedojuma sadalei un uzraudzībai izsludinājuši ikgadējo pieteikšanos biedrībām un nodibinājumiem atbalsta saņemšanai sociālās jomas projektiem.

Atbalstam sociālās palīdzības veicināšanai pieejami 300 000 eiro, lai visā Latvijā tiktu īstenoti sociāli nozīmīgi projekti kādā no šīm jomām:

  • Atbalsts bērniem un pieaugušajiem ar īpašām vajadzībām;
  • Palīdzība sociāli mazaizsargātām sabiedrības grupām krīzes situācijās;
  • Atbalsts pensijas vecuma cilvēkiem cienīgam un aktīvam dzīvesveidam;
  • Atbalsts sabiedrības grupu integrācijai.

“Jau devīto gadu LVM atbalsta sociāli svarīgas iniciatīvas visā Latvijā. Projektu konkurss ir lieliska prakse kā saņemt finansēju labākajiem savas jomas profesionāļiem. Ziedot.lv rūpīgi seko līdzi katra projekta ieviešanai, lai ziedotie līdzekļi tiktu izlietoti mērķtiecīgi un nestu labumu visai sabiedrībai,” uzsver Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta.

Projekta maksimālais īstenošanas laiks no 2020. gada 1.marta līdz 31.decembrim. Viena organizācija un tās struktūrvienība var iesniegt vienu projekta pieteikumu. Projekta pieteikumu no 2019. gada 30. decembra iespējams iesniegt vietnē nvo.ziedot.lv līdz 2020. gada 31. janvārim (ieskaitot).

NOLIKUMS

Organizācijas aicinātas apmeklēt informatīvo semināru 2020. gada 22. janvārī, plkst. 11.00 par projekta pieteikuma aizpildīšanu. Pieteikšanās semināram šeit.

Lai LVM ziedojumu sadale un atbalstīto projektu īstenošana būtu maksimāli godīga un caurskatāma, LVM jau kopš 2011. gada to nodevis profesionāļu rokās. Sociālajā jomā sadarbības memorands noslēgts ar uzticamiem savas jomas pārzinātājiem – fondu “Ziedot.lv”, nodibinājumu “Latvijas Bērnu fonds” un biedrību “Latvijas Samariešu apvienība”, kas organizē konkursa norisi un uzrauga ziedojuma izlietojumu. LVM atbalsta arī Ziedot.lv, Latvijas Bērnu fonda un Latvijas Samariešu apvienību prioritāro sociālās palīdzības mērķprogrammu projektus.

Veiksmes vēlot!
https://www.lvm.lv/par-mums/sociala-atbildiba/ziedojumi/jaunumi/4841-izsludinats-as-latvijas-valsts-mezi-socialas-jomas-projektu-konkurss

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa