Ielūgumi uz Summertime 6. augustā

5. augusts. 2019

Apeirons piedāvā cilvēkiem ar invaliditāti un viņu ģimenes locekļiem vai draugiem ielūgumus uz Ineses Galantes festivālu Summertime 6. un 9. augustā Dzintaru koncertzālē Jūrmalā. Ielūgumu skaits ierobežots!

Visi ielūgumi izdalīti!!!

Koncertu sākums plkst. 20.00!  Zvaniet  29840249 vai rakstiet inara@apeirons.lv

Informācija! 

Otrdiena, 2019. gada 6. augusts – 20:00

Dzintaru Koncertzāle Lielā zāle

Inese Galante SUMMERTIME jubilejas festivāls / PUERTO CANDELARIA / latino, Kolumbijas deju mūzika

Dedzīgi latīņamerikas mūzikas ritmi un īpašas interpretācijas “kolumbiešu stilā” – tas viss jubilejas festivāla “Summertime – aicina Inese Galante” ietvaros pirmo reizi skanēs spilgtajā un bezrūpīgajā grupas Puerto Candelaria koncertā, 6. augustā Dzintaru koncertzālē. Puerto Candelaria ieradīsies Latvijā, lai tieši Jūrmalā, Ineses Galantes vasaras festivāla ietvaros uzstātos ar Baltijā pilnīgi jaunu un nebijušu mūzikas šovu.

Virtuozi no saulainās Kolumbijas ir plaši pazīstami arī ārpus savas dzimtenes robežām. Grupas dalībnieku apbrīnojamā enerģija visos pasaules kontinentos ceļ kājās dažada vecuma koncertu apmeklētāju tūkstošus, liekot tiem dejot Jazz a lo Colombiano ritmos un sapņot par mūžīgu vasaru. Puerto Candelaria mūzika balstās uz populāriem kolumbiešu mūzikas ritmiem, pilniem ar fantāziju un brīnumainu garu, izsaucot klausītājos visā pasaulē spilgtas emocijas un raisot patīkamas sajūtas.

Sīkāk par mūziķiem: https://www.puertocandelaria.com/

 

afiša Summertime

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa