27 May

Diskusija “Cilvēks ar invaliditāti. Nodarbinātība.”

19. maijs. 2021

Invalīdu un viņu draugu apvienība “Apeirons” organizē 8 diskusiju ciklu. Katrā diskusijā tiks noteikta kāda konkrēta tēma, kura kopā ar atbildīgajām iestādēm un ekspertiem tiks risināta, lai rezultātā izveidotu pārskatāmas infografikas jeb ceļa kartes.

diskusjas plakāts

Diskusiju mērķis ir aktualizēt un apkopot apspriesto problēmsituāciju un censties rast atbildes uz jautājumiem, kas skar cilvēkus ar invaliditāti, kuri dzīvo Latvijā.

Otrā diskusija “Cilvēks ar invaliditāti. Nodarbinātība” notiks 27. maijā 14.00-15.30

Šajā diskusijā piedalīsies sieviete ar divām augstākajām izglītībām, kura vēlas atrast darbu, kurā varētu strādāt pastāvīgi.

Diskusijā piedalīsies pārstāvji no Latvijas Republikas Tiesībsarga biroja, Labklājības ministrijas, Latvijas darba devēju konfederācijas, kā arī tiks aicināts neatkarīgais eksperts Uldis Dūdiņš, kurš ir Zemgales NVO centra valdes priekšsēdētājs.

Diskusiju ciklam “Meklē un atrodi!” līdzi variet sekot www.apeirons.lv un www.facebook.com/ApvienibaApeirons sadaļā pasākumi.

Visus diskusiju ierakstus varēsiet apskatīt šeit: https://www.facebook.com/ApvienibaApeirons/live_videos/?ref=page_internal

Visās diskusijās tiks nodrošināts sinhronais zīmju valodas tulks.

Aicinām sekot līdzi diskusijām un par tām dalīties Jūsu sociālajos tīklos!

Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa