Darbu sākusi “Vaivaru” Ambulatorās rehabilitācijas klīnika Rīgā

23. aprīlis. 2018

Jaunā klīnika tiks prezentēta ceturtdien, 26. aprīlī, plkst. 14 Rīgā, Vienības gatvē 49 A. Pasākumā būs iespēja apskatīt arī jaunākās robottehnoloģijas no centra "Vaivari", kas tagad būs pieejamas arī Rīgā. Atklāšanā piedalīsies arī veselības ministre Anda Čakša (ZZS).

Klīnikas atvēršana ir liels notikums rehabilitācijas jomā, jo tagad “Vaivaru” labāko profesionāļu konsultācijas un rehabilitācijas pakalpojumi kļūst aizvien pieejamāki galvaspilsētas un tās apkārtnes iedzīvotājiem.

Pēc centra pārstāves Dižbites-Svarinskas paustā, ambulatorajā klīnikā tiek realizēts “pēctecīgas rehabilitācijas koncepts” pacientiem, kuri saņēmuši stacionārās rehabilitācijas pakalpojumus “Vaivaros” un turpina ambulatoru atveseļošanos. Tādā veidā centrs nākot pretim pacientiem un nodrošina ērtāku pieeju rehabilitācijas programmas turpinājumam arī pēc akūtā perioda, kas aizvadīts centrā “Vaivari” Jūrmalā.

Klīnikas klientiem tiks piedāvātas dažādas rehabilitācijas programmas, kā arī funkcionālo speciālistu nodarbības, izmantojot unikālas rehabilitācijas tehnoloģijas, tostarp arī virtuālo realitāti un atgriezeniskās saites terapiju balsta-kustību, līdzsvara un rokas treniņiem, kā arī fizikālās procedūras, robottehnoloģiju pieejamība, ārstnieciskās masāžas, programmas bērniem, grūtniecēm, senioriem un fizisko spēju nostiprinošas programmas.

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa