Brīnumzemes festivāls Siguldā – pieejams!

14. februāris. 2022

No 4. februāra līdz 13. martam Siguldas pils kvartālā un Livonijas ordeņa Siguldas pilī jeb pilsdrupās skatāms lielo laternu gaismas festivāls “Brīnumzemē”.

Siguldā būs iespēja redzēt ar rokām darinātās lielformāta zīda skulptūras – trusi, Češīras kaķi no pasakas “Alise Brīnumzemē”, milzīgas, kvēlojošas sēnes, maģisku ziedu mežu un daudzas citas pasaku radības un būtnes. Kopumā apskatāmi vairāk nekā 300 dažādu krāsu un izmēru gaismas objekti, kuru izgatavošanai izmantoti tūkstošiem metru zīda auduma un miljoniem spuldžu. Katra gaismas skulptūra stāsta savu stāstu, atdzīvinot maģiskas radības, pasaku dzīvniekus un augus.

Apmeklētāji varēs piedzīvot arī Siguldas pils kvartālā esošās amatnieku radošās darbnīcas, sasildīties ar karstajiem dzērieniem un apmeklēt arī Siguldas Jauno pili.

Lai apmeklētu gaismu festivālu, tīmekļa vietnē www.brinumzemesfestivali.lv vai https://www.bilesuserviss.lv/ jāizvēlas konkrēts apmeklējuma laiks un jāiegādājas biļetes, lai pasākumā nodrošinātu epidemioloģiskās prasības. Biļetes cena pieaugušajiem ir 16 eiro, bērniem no 6 gadiem, skolēniem, studentiem, senioriem un 2., 3. grupas invalīdiem – 11 eiro, bet bērniem līdz 5 gadu vecumam un 1. grupas invalīdiem ar pavadoni – ieeja bez maksas. Tiek piedāvātas arī ģimenes biļetes: divi pieaugušie un bērns no 6 līdz 18 gadiem – 40 eiro, bet divi pieaugušie un divi bērni no 6 līdz 18 gadiem – 50 eiro.

Iegādājoties biļetes uz vietas, to cena būs: pieaugušajiem – 18 eiro, bērniem no 6 gadu vecuma – 13 eiro, ģimenes biļetes 45 un 55 eiro.

Pasākums norisinās epidemioloģiski drošā vidē, uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu.

Brīnumzeme

 

 

Brīnumzeme

 

Brīnumzeme

 

Brīnumzeme rolators

 

Brīnumzeme

 

Droši var pastaigāties arī pa pilsētu! Ietves Siguldā tiek tīrītas mehanizēti un ir nokaisītas ar smiltīm!

Notīrīts ceļš

 

 

 

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa