BlindArt taktilās glezniecības radošā darbnīca “Redzēt citādi”

22. maijs. 2019

Redze ir viena no svarīgākajām cilvēka maņām, bet kas notiek, kad tās nav?  Sociālā uzņēmuma BlindArt taktilās glezniecības darbnīcā 1. jūnijā būs iespēja iepazīt dzirdes, taustes un iztēles nozīmi.

Pārsteidziet sevi un citus, piedaloties aizraujošajā un izglītojošajā darbnīcā!

Pasākumā būs ievadlekcija, iztēles asināšana ar glezniecības veida un tēmas izvēli, maņu darbināšana ar īpašajām “BlindArt” BurBur sapņu brillēm un citiem palīglīdzekļiem, kā arī pārsteidzošais “wow” brīdis.

Piesakies un iemācies redzēt citādi arī Tu!

Vietu skaits darbnīcā ir ierobežots, tāpēc aicinām interesentus pieteikties iepriekš: https://forms.gle/NWKvYcpBC9eWB27LA

Pasākums notiks sestdien, 2019. gada 1. jūnijā plkst. 12:00 – 13:30 Eiropas Savienības mājā Aspazijas bulvārī 28, Riga, Latvia-1050

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas.

BlindArt ir sociāla biznesa ideja, kuras mērķis ir sniegt atbalstu neredzīgajiem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, iedvesmot viņus lielākiem mērķiem. Projekts radīts Latvijā 2007. gadā, kad notika pirmās radošās darbnīcas un izstādes. Arī citur pasaulē ir radušās līdzīgas iniciatīvas, kurās neredzīgie cilvēki un cilvēki ar īpašām vajadzībām rada vērtīgus mākslas darbus plašākai sabiedrībai.

Darbnīcu rīko sociālais uzņēmums BlindArt sadarbībā ar socialauznemejdarbiba.lv.

Sociālā uzņēmējdarbība ļauj risināt sociālās problēmas ar biznesa instrumentiem – uzņēmumi ražo preces vai sniedz pakalpojumus ar mērķi risināt sociālu problēmu, nevis ar mērķi gūt finansiālu labumu uzņēmuma īpašniekiem.

Līdz 2022. gadam Latvijā sociālās uzņēmējdarbības uzņēmumu atbalstam pieejams ES grantu finansējums 12 miljonu eiro apmērā. Programmu īsteno Labklājības ministrija un Altum.

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa