Biedrība “Cerību spārni” organizē labdarības akciju ar nosakumu “MĀJĀM BŪT!”

20. aprīlis. 2023

Šīs akcijas mērķis ir aicināt līdzcilvēkus palīdzēt un kopīgiem spēkiem saglabāt mājas cilvēkiem garīga rakstura traucējumiem.

Biedrība „Cerību spārni” ir sabiedriskā labuma organizācija, kura ikdienā sniedz atbalstu un palīdzību ģimenēm, kurās ir bērni ar invaliditāti un jauniešiem un pieaugušajiem ar invaliditāti.No 2016. gada biedrība ir izveidojusi grupu mājas pakalpojumu “Cerību māja”.

Mājā dzīvo 14 cilvēki ar garīga rakstura traucējumiem no dažādām Latvijas vietām. Tās ir šo cilvēku mājas un daudziem no viņiem vienīgie tuvinieki esam mēs. Iemītnieki paši rūpējas par apkārtnes uzkopšanu, kopj dārzu un izaudzē priekš sevis arī krājumus ziemai, kā jau mājās! Šobrīd esam izaicinājuma priekšā un nekustamais īpašums 3ha zeme, saimniecības ēkas(esam izveidojuši tajās kokapstrādes darbnīcu) un dzīvojamā māja. Kopīga izpirkuma summa ir 250 000.00 euro.

Aicinām un lūdzam līdzcilvēkus palīdzēt un atbalstīt, ziedojot tik cik ir iespējams.Katrs ziedojums ir solis tuvāk, lai “Cerību māja” jauniešiem būtu SAVAS MĀJAS.

Par iespējām ziedot, iepazīt katru mājas iemītnieku un sekot līdzi labdarības akcijai varat:

www.labdaribaibut.lv

Ziedojumu tālrunis: 90006661 

(viens zvans 4,27 EUR) 

Ziedojumu konts: LV38UNLA0050014911298

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa