04 Nov

Atvērto durvju dienā personām ar invaliditāti piedalīsies arī Apeirons

22. oktobris. 2019

Mēs varam piedāvāt darbu divās specialitātēs: lietvedis un asistents cilvēkiem ar invaliditāti.

Līdz 30.oktobrim turpinās darba meklētāju ar invaliditāti pieteikšanās dalībai Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) akcijā “Atvērto durvju diena personām ar invaliditāti uzņēmumos”, kas šogad norisināsies no 4. līdz 8.novembrim visā Latvijā.

Akcijas laikā gan NVA reģistrētie bezdarbnieki ar invaliditāti, gan NVA nereģistrētie darba meklētāji ar invaliditāti apmeklēs darba devējus, lai gūtu praktisku priekšstatu par brīvajām darba vietām, darba procesu un darba pienākumiem. Darba ņēmējiem ar invaliditāti tā ir iespēja iepazīt darba vidi un apliecināt savas profesionālās spējas, bet darba devējiem – atrast vajadzīgos darbiniekus. Lai piedalītos akcijā, darba meklētājiem ar invaliditāti līdz 30.oktobrim jāpiesakās tuvākajā NVA filiālē. Uzzināt vairāk par pieteikšanos var NVA tīmekļvietnē, kur atrodama arī visu NVA filiāļu kontaktinformācija.

Savukārt darba devēju pieteikšanās dalībai akcijā ”Atvērto durvju diena personām ar invaliditāti uzņēmumos” ir noslēgusies 18.oktobrī. Durvis savos uzņēmumos un iestādēs darba meklētājiem ar invaliditāti šogad plāno atvērt 70 darba devēji, piedāvājot 164 brīvās darba vietas tādās profesijās kā adīšanas un šūšanas iekārtu operators, adītājs, administrators, ambulatorās aprūpes ārsta palīgs, apkopējs, aprūpētājs, apsardzes dežurants, asistents personām ar invaliditāti, automehāniķis, ārstniecības iestādes pacientu reģistrators, bārmenis, būvgaldnieks, galdnieka palīgs, grāmatveža palīgs, iesaiņotājs, iestādes vadītāja palīgs, informācijas ievadīšanas operators, interešu pulciņa audzinātājs, klientu apkalpošanas operators, kokapstrādes iekārtu operators, kompozīto ražojumu montieris, kultūras pasākumu organizators, kvalitātes vadības sistēmu speciālists, leļļu meistars, lietvedis, mākslas pasākumu organizators, medicīnas māsa, metāla izstrādājumu montieris, mēbeļu galdnieks, palīgstrādnieks, parka dārznieks, pavāra palīgs, pārdošanas speciālists, projekta vadītājs, reklāmas speciālists, rūpnīcas katlu kurinātājs, saimniecības pārzinis, sētnieks, sociālais rehabilitētājs, sporta pasākumu organizators, suņu un kaķu kopējs, šuvējs, transporta līdzekļu krāsotājs, transporta starpnieks, viesnīcu servisa speciālists, viesu uzņemšanas organizators, virtuves darbinieks un citas.

Detalizētāka informācija par akciju un darba devējiem, kuri pieteikušies dalībai pasākumā, pieejama NVA tīmekļvietnē vai jebkurā no 25 NVA filiālēm visā Latvijā.

http://nva.gov.lv/index.php?cid=2&mid=2&txt=6102&from=0

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa