Apeirons pie Loču kanāla Daugavgrīvā.

1. februāris. 2021

Loču kanāls atrodas Bolderājā. Tas ir apmēram 1 km garš. No krasta paveras skats uz Mīlestības saliņu, bet tuvāk pie ietekas Daugavā ir jahtu osta un tālāk saredzams Vecmīlgrāvis.

Loču kanāls

Pastaigu var sākt pie tilta pāri Buļļupei, kurš Bolderāju savieno ar Daugavgrīvas salu. Tieši šajā vietā Buļļupe sadalās divās daļās. Ziemeļdaļa joprojām saucas Buļļupe, bet dienviddaļa ir Loču kanāls. Krastā mīl sēdēt makšķernieki.

Vairākām mājām, kas atrodas krastmalā, jāapiet apkārt pa Lielo ielu. Aiz Bolderājas pirtiņas jānogriežas Lielupes ielā. Te var izvēlēties: iet tālāk pa ielu starp ēkām, vai nogriezties pa taciņu tieši krastmalā? Taciņa ir izbraucama. Taču arhitektūras cienītājiem ieteicams vismaz gabaliņu paiet pa ielu, kuras vienā pusē atrodas piecstāvu “hruščovkas”, bet otrā pusē izklaidus – divstāvu ēkas ar interesantu arhitektūru.

Lielupes iela

 

bolderāja

 

Bolderāja

 

Lielupes iela

 

te bija jūrskola

 

Jahtu ostas tuvumā var būt dažas smilšainas vietas, bet tās var apbraukt pa zāli.

Loču kanāls

 

Jahtu osta pie Loču kanāla

loču kānāls

 

loču kanāls

 

Loču kanāls

 

jahtu osta

Tuvu Spailes ielai var būt problēmas uzbraukt valnī – te var palīdzēt asistents. Bet var arī griezties atpakaļ un apskatīt Loču kanālu un Lielupes ielas namus vēlreiz – no citas puses.

Bolderāja Lielupes ielā. Netālu ir daudzi sociālie nami, un uz ielas redzami arī citi ratiņnieki.

ratiņnieki

Uz Bolderāju var aizbraukt ar 3, 30, 36 un 56. autobusu.

 

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa