Apeirons kopā ar Latvijas Nrdzirdīgo savienību un biedrību “Redzi mani”, tiekas ar Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu un Labklājības ministri Eviku Siliņu, pārrunā nepieciešamību risināt vides pieejamības jautājumus un veidot iekļaujošu sabiedrību

10. marts. 2023

Tikšanās laikā Ministru prezidents un labklājības ministre ar Apeironu un sadarbības organizācijām pārrunāja cilvēku ar invaliditāti aktualitātes un sadarbību ar valsts pārvaldes institūcijām, risinot vides pieejamības jautājumus, kā arī pilnveidojot sociālā atbalsta sistēmas darbību un veidojot iekļaujošu izglītību Latvijā.

Paldies par šodienas tikšanos un aktuālo jautājumu izklāstu, kur galvenais uzsvars ir iekļaujošas sabiedrības veidošana dažādās jomās, sākot jau no skolas sola. Vides pieejamības nodrošināšana ir būtiska plašai sabiedrībai, tostarp arī senioriem, cilvēkiem, kam uz laiku ir ierobežota kustību brīvība traumas dēļ, kā arī jaunajiem vecākiem. Ar Ekonomikas ministriju runāsim par to, kā uzlabot būvnormatīvu uzraudzību, īstenojot vides pieejamības prasību samērīgu nodrošināšanu visā valstī.  Esmu pārliecināts, ka jūsu organizācijas aktīvāka iesaiste palīdzēs ātrāk un sekmīgāk īstenot risinājumus gan vides pieejamības jomā, gan iekļaujošas sabiedrības veidošanā,” uzsvēra K. Kariņš..

Ar Ministru prezidentu un labklājības ministri tikās invalīdu un viņu draugu apvienības “Apeirons” vadītājs Ivars Balodis, Rīgas vājredzīgo un neredzīgo biedrības “Redzi mani” valdes priekšsēdētāja Līga Ķikute un viņas vietniece Antra Balode, kā arī Latvijas Nedzirdīgo savienības prezidents Edgars Vorslovs.

Tikšanās laikā Apeirons ar sadarbības organizācijām Ministru prezidentam un labklājības ministrei uzdāvināja “Pikselēšanas darbnīcā” veidotus mākslas darbus!

Foto: Valsts Kanceleja

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa