07 Oct

Aktuālā saruna. “RB Cafe” lauž stereotipus par invaliditāti

5. oktobris. 2020

Sabiedrība vairs negrib dzirdēt žēlošanos - sabiedrība ir gatava stipriem un drosmīgiem soļiem ar risinājumu. Tā radās īpaša vieta īpašiem cilvēkiem!

Par darba pieredzi ar cilvēkiem ar invaliditāti, par ikdienu, par svētkiem un nākotnes plāniem un vēl daudz ko citu klausieties līdzi raidījumā Aktuālā saruna. “RB Cafe” lauž stereotipus par invaliditāti.

SIA “RB Cafe” ir Biedrības “Rīgas pilsētas “Rūpju bērns”” 2018. gadā dibināts uzņēmums sociālās uzņēmējdarbības īstenošanai.

Biedrībai jau vairākus gadus bija doma par īpašas kafejnīcas izveidi, kurā jaunieši ar intelektuālās attīstības traucējumiem, gan gatavotu dažādus konditorejas izstrādājumus, gan apkalpotu klientus.

Uzņēmuma “RB Cafe” darbību vada raidījuma viesis – viedrības valdes priekšsēdētājs, SIA “RB Cafe” valdes loceklis Māris Grāvis, kuram ir vairāk kā 15 gadu pieredze sociālo pakalpojumu organizēšanā un vadīšanā.

Ar Māri Grāvi sarunāsies Santa Survila, sociālais mentors,

Rīgas domes Personu ar invaliditāti Nevalstisko organizāciju konsultatīvās padomes locekle, biedrības “Wings for Wheels” valdes locekle, juridisko zinātņu studente un Ivars Balodis Invalīdu un viņa draugu apvienības “Apeirons” valdes priekšsēdētājs.

“Sociālā uzņēmējdarbība ir stilīgs veids kā risināt dažādas sociālās problēmas. Mēs esam radījuši Īpašu vietu īpašiem cilvēkiem, kur katra smalkmaizīte, katra kafija ir ar pievienoto vērtību un īpašu mīlestību. Mūsu mērķis ir veicināt cilvēku ar invaliditāti nodarbinātību un mazināt sabiedrības aizspriedumus”.

Māris Grāvis, SIA “RB Cafe” valdes loceklis

Plakāts.

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa