Aicinām darba devējus pieteikties dalībai darba iespēju festivālā “Visiem!”

11. augusts. 2022

Laikā, kad tik daudz uzņēmumu meklē darbiniekus, bet vienlaikus darba meklētāju skaits mērāms desmitos tūkstošu, un jaunieši par savu nākotnes profesiju lielākoties atbild ar vienu vārdu – nezinu, sociālais uzņēmums “Ligero” 16. septembrī aicina visus uz satikšanos Rīgā, Vērmanes dārzā – Darba iespēju festivālu “Visiem!”.

Festivāla mērķis ir inovatīvā un praktiskā veidā savest kopā darba devējus ar saviem potenciālajiem darbiniekiem, īpaši jauniešiem, tajā skaitā ar invaliditāti.

Darba iespēju festvāls “Visiem!” ir atvērta satikšanās platforma, kuras saturu veido ikviens iesaistītais uzņēmums, sniedzot apmeklētājiem iespēju izzināt dažādu profesiju aizkulises, izmēģināt roku praksē un iepazīties ar piedāvātajām darba vakancēm. Un pats galvenais – festivāls ir vieta sarunām starp uzņēmējiem un potenciālajiem darbiniekiem brīvā un draudzīgā gaisotnē.

Pasākumā ar praktiskām meistarklasēm aicināts piedalīties ikviens uzņēmums, kas meklē darbiniekus, vai vēlas parādīt profesiju, ko izvēlēties un apgūt! Pat tad, ja uzņēmums nemeklē darbiniekus, festivāls ir iespēja interesantā veidā parādīt uzņēmuma darbības sfēru, iedrošinot jauniešus uz nepieciešamās izglītības un profesijas izvēli. Tikai kopā mēs varam parādīt un veidot vidi, kurā jaunieši vēlas palikt, dzīvot un strādāt Latvijā!

Dalība uzņēmumiem pasākumā ir par maksu. Visa pasākuma laikā gūtā peļņa tiek reinvestēta jauniešu nodarbinātības jautājumu risināšanā. Ieeja festivālā apmeklētājiem ir bezmaksas.  

Pieteikšanās, aizpildot šo anketu: ej.uz/Darba_iespeju_festivals_VISIEM

Vairāk info pielikumā un sociālā uzņēmuma “Ligero” Facebook lapā.

Papildu informācija: Rūta Borkovska / 27719672 / darbafestivals@ligero.lvPiesakies Darba iespēju festivālam visiem! Un satiec meklēto! Vērmanes dārzā, Rīgā, 2022.gada 16. septembrī no 16-22

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa