Aicina ziedot brilles labdarībai

10. jūnijs. 2018

Rīgā 6. jūnijā atklās optikas salonu tīkla "Metropole" un biedrības "Latvijas Sarkanais krusts" rīkotu lietotu briļļu ziedošanas kampaņu "Palīdzi ieraudzīt - ziedo brilles līdzcilvēkiem", aģentūru.

Optikas saloni Metropole, sadarbībā ar Latvijas Sarkano Krustu, ikvienu iedzīvotāju aicina iesaistīties sociālā akcijā, ziedojot brilles, kas pašiem vairs nenoder, taču mazturīgiem un trūcīgiem iedzīvotājiem kalpos kā atbalsts ikdienā. Optiskās korekcijas brilles, kuras vairs neizmantojat, ir iespējams atstāt jebkurā optikas salonā Metropole visā Latvijā, kā arī Rīgā līdz pat 26. jūnijam.

„Pateicoties iedzīvotāju aktivitātei, esam palīdzējuši ieraudzīt labāk ļaudīm, kuriem klājies grūtāk, un, palīdzējām ne tikai iegūt labāku redzi, bet arī veicinājām cilvēku dzīves kvalitāti! Pērn organizētās akcijas laikā izdevies savākt vairāk nekā 2500 brilles, un daudzas no tām, atgūstot otro elpu jaunai dzīvei, jau atradušas ceļu pie sava īpašnieka. Paveiktais ir visu mūsu nopelns, jo īpašs paldies jāteic cilvēkiem, kuri nesavtīgi atdāvāja savas brilles, un lai gan arī 2011. gadā rīkotā akcija noritēja vienu mēnesi, līdz pat šim brīdim ik pa laikam saņemam nelielus sūtījumus ar brillēm un ziedotāju vēstījumu- iespējams noderēs arī šogad! Tādēļ maijā aicinu ziedot brilles, kas iegulst tālākajā plauktā, taču pašiem vairs nenoder… Šīs brilles kalpos kā atbalsts līdzcilvēkiem, turklāt tā ir iespēja paveikt labu darbu, gan atbrīvot aizņemtos plauktiņus un atvilktnes”, norāda optikas salonu Metropole attīstības vadītājs Jānis Kossovičs.

Līdzīgi kā pērn, nest un atdāvāt var optiskās brilles, arīdzan ar nelieliem defektiem- viegli deformētām briļļu ietvaru kājiņām vai izkritušām ietvara skrūvītēm. Šos sīkos trūkumus, palīdzot brillēm atgūt otro dzīvi, optikas meistars varēs viegli novērst. Lai gan optiskās brilles nav tik ierasta lieta kā apģērbs, apavi, sadzīves un kancelejas priekšmeti, ko mēdzam ziedot paši, ņemot vērā cilvēkam nepieciešamās optiskās korekcijas parametrus, varam piemeklēt parametriem atbilstošas brilles. Optikas salonu Metropole optiķis ziedotās brilles remontēs un adaptēs to lietotāja vajadzībām, bet Latvijas Sarkanais Krusts parūpēsies, lai šīs brilles nonāk pie ļaudīm, kuriem tās visvairāk nepieciešamas.

“Latvijas Sarkanais Krusts ikdienas darbā humānās palīdzības punktos un sociālajos centros sniedz atbalstu trūcīgajiem un maznodrošinātajiem iedzīvotājiem, un veselības istabās piedāvā bezmaksas veselības veicināšanas konsultācijas, kā arī asinsspiediena mērīšanu, un citus pakalpojumus ikvienam interesentam, aicinot iedzīvotājus pret savu veselību izturēties nopietni un atbildīgi”, stāsta Valdis Nagobads, Latvijas Sarkanā Krusta prezidents.

Aicinām nest un ziedot brilles labdarībai, kas pašiem vairs nenoder, uz jebkuru optikas salonu Metropole:

– Liepājā, Graudu ielā 43 vai Jaunā Ostmala 3/5 (t/c Rietumu Centrs);
– Ventspilī, Lielajā prospektā 3/5 (t/c Tobago);
– Tukumā, Pasta ielā 14 (t/c Rimi) vai Kurzemes ielā 36 (t/c Maxima);
– Jūrmalā, Raiņa ielā 92;
– Olainē, Zemgales ielā 31;
– Jelgavā, Driksas ielā 4 (t/c Pilsētas Pasāža);
– Ogrē, Mālkalnes prospektā 7 vai Mednieku ielā 21/23 (t/c TOP);
– Siguldā, Vidzemes šoseja 16 (t/c Raibais Suns);
– Preiļos, Rīgas ielā 4D (t/c Oga);
– Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 101,
– Daugavpilī, Saules ielā 43/45 vai Lāčplēša ielā 45;
– Jēkabpilī, Nākotnes ielā 2 (t/c Aura);
– Ludzā, Raiņa ielā 40a;
– Rīgā- optikas studijā Lonija, Blaumaņa ielā 30 vai optikas salonā Outlet Optika, Tērbatas ielā 20!

Uzziņai:

Optikas salons Metropole pirmo optikas salonu tīkla veikalu atklāja 2003. gadā, un šobrīd ir viens no vadošajiem optikas pakalpojumu sniedzējiem Latvijā. Optikas saloni Metropole darbojas Latvijas novados, nodrošinot kvalitatīvu redzes servisu un rūpējoties par klientu acīm Liepājā, Ventspilī, Tukumā, Olainē, Jūrmalā, Ogrē, Jelgavā, Siguldā, Jēkabpilī, Preiļos, Rēzeknē, Daugavpilī un Ludzā.

http://www.optikametropole.lv/?mod=press_releases&pid=23&id=6

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa