Aicina pieteikties šaušanas sacensībām Tukumā

11. jūlijs. 2018

Uz Tukumu – ne tikai pēc smukuma, bet arī mazliet pašaudīties! Organizācija “Līdzvērtība” aicina pieteikties uz šaušanas sacensībām 1. augustā, Tukuma šautuvē, Melnezera ielā 1.

Iezīmējot pēdējā vasaras mēneša sākumu, ikviens interesents ir aicināts pieteikties šaušanas sacensībām, kurā būs iespēja ne tikai satikt līdzīgi domājošos, bet arī izmēģināt vienu no šobrīd straujāk augošākajiem sporta veidiem Latvijā – paralimpisko šaušanu.

Sacensībās var piedalīties gan individuāli, gan izveidojot komandu un startējot pāros. Līdzi nepieciešams ņemt arī maiņas apavus un piemērotu, ērtu apģērbu! Interesentus aicinām pieteikties, rakstot uz e-pastu atklata.sausana@inbox.lv , zvanot pa tālruni 26999502 (Margita) vai 29690595 (Artis) līdz 28. jūlijam vai sacensību dienā, ja vēl būs pieejamas vietas. Dalībnieki aicināti ierasties līdz plkst. 9-30, lai veiksmīgi aizvadītu reģistrācijas procesu. Dalības maksa – EUR 2.

Ieročus un patronas, kā arī citu nepieciešamo inventāru nodrošina pats dalībnieks vai kolektīvs, kuru sportists pārstāv, tomēr, ja šādas iespējas nav, tad šaušanai nepieciešamās lietas tiks iedotas.

Galvenie tiesneši: D. Tamenieks, S. Sokolova, M. Bivainīte.

Sacensību atbalstītāji – Tukuma novada dome, Tukuma sporta skolas šautuve, Latvijas Paralimpiskā komiteja, Latvijas Invalīdu sporta federācija, Latvijas šaušanas federācija.

Papildu info: www.atklatasausana.1s.lv

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa