Aicina palīdzēt bērniem ar īpašām vajadzībām pievērsties aktīvākam dzīvesveidam

3. jūlijs. 2019

3. jūlijā t/c Domina Shopping atklāta izstāde "Palīdzi bērniem uzvarēt!", kurā redzams ieskats bērnu parasporta nodarbībās. Šīs īpašās izstādes atklāšana iezīmē jaunas, ilgtermiņa labdarības kampaņas sākumu.

Sadarbībā ar Latvijas Paralimpisko komiteju tirdzniecības centra lojālie klienti tagad varēs savā Klienta kartē uzkrātos punktus ziedot, lai palīdzētu bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām pievērsties aktīvākam dzīvesveidam un iekļauties sabiedrībā caur dažādām parasporta aktivitātēm.

Pasākumā piedalījās gan tirdzniecības centra vadība, Paralimpiskās komitejas Prezidente, parasporta bērni un viņu vecāki, kuri dalījās pieredzē par šo parasporta nodarbību pozitīvo ietekmi uz bērna dzīves kvalitāti. Emocionālu priekšnesumu sniedza Līgas Libertes dejas teātra (LLDT) dejotāji, kuri gatavojas dzimšanas dienas izrādei Smart Art Cabaret 35. Mākslinieciski spilgtajā izrādē piedalīsies visi labākie LLDT dejotāji, arī Mārtiņš Oliņš, kurš savu dejotprasmi demonstrēja gan TV šovā, gan šajā izstādes atklāšanas pasākumā.

Latvijas Paralimpiskās komitejas Prezidente Daiga Dadzīte atklāj: “Sadarbība ar t/c “Domina Shopping” radīja ideju veidot jaunu organizāciju, kas būs atbildīga par parasporta popularizēšanu bērnu un jauniešu vidū. Bērnu un jauniešu parasporta apvienības mērķis būs veicināt tieši bērnu un jauniešu iesaisti paralimpiskajā sportā, maksimāli nodrošinot tiem visu nepieciešamo mērķu sasniegšanā! Esmu pārliecināta, ka sportiskās aktivitātes maina domāšanu, vairo dzīvesprieku un stiprina veselību, turklāt paver iespējas socializēties – tieši tāpēc aicināsim bērnus nodarboties ar sportu jau no agra vecuma, veidojot nākotnes paralimpiešus!”

Izstādes “Palīdzi bērniem uzvarēt!” fotogrāfiju autori Natālija Novikova un Romualds Vambuts ļauj ieskatīties parasporta nodarbību procesā. Sportot var visi! Kā atzīst vecāki, regulāras sportošanas ietekme uz bērnu fiziskajām iespējām, pašapziņu, mērķtiecību, gaišāku attieksmi pret dzīvi un savu nākotni ir ļoti pozitīva! Bērni un jaunieši, kuriem jau līdz šim ir bijusi izdevība piedalīties parasporta aktivitātēs Latvijā un ārvalstīs, ierauga dzīves sniegtās iespējas, vēlas aktīvi iekļauties sabiedrībā, apgūt profesiju un kļūt neatkarīgi. “Progress no nelaimīga, mazvērtības kompleksu mākta cilvēkbērna, kurš netic vecāku teiktajam par gaišāku nākotni, līdz pašapzinīgiem jauniešiem ar mirdzošām acīm, kuri ir pārliecināti par sevi, drošāki, nosvērtāki un gatavi par uzvaru pacīnīties ne tikai tenisa kortos un stadionos, bet arī darba tirgū un sabiedrībā,” – tā vecāki raksturo sporta lomu bērnu un jauniešu dzīvēs.

Kā palīdzēt?
Labdarības kampaņā var piedalīties ikviens t/c “Domina Shopping” Klienta kartes īpašnieks, ziedojot uzkrātos punktus bērnu parasporta atbalstam. Ikreiz, iepērkoties kādā no 170 Dominas veikaliem un uzrādot Klienta karti, var saņemt atlaides, kā arī veidot Klienta kartē uzkrājumu 1% no katra pirkuma summas. Divas reizes gadā – janvārī un jūlijā – ir iespēja uzkrātos punktus iemainīt pret dāvanu kartēm, taču no 2019. gada 1. jūlija Klienta kartei piešķirta papildus vērtība – iespēja ziedot uzkrātos punktus labdarībai. Ziedojot katrs punkts pārvēršas naudā: 1 punkts = 1 EUR. Turpmāk būs izvēle – Klienta kartē uzkrātos punktus mainīt pret tirdzniecības centra dāvanu karti vai ziedot tos labdarībai.

Kam tiks izmantoti saziedotie līdzekļi?
Projektā saziedotie līdzekļi mērķtiecīgi tiks novirzīti Latvijas Paralimpiskās komitejas rūpju lokā esošajiem bērniem un jauniešiem, lai rīkotu dažādas parasporta spēles un nometnes. Jauniešiem ar lielāko apņēmību un degsmi tas pavērs durvis uz Eiropas Jauniešu sporta spēlēm 2020. gada vasarā Čehijā un nākotnē arī uz citiem vērienīgiem parasporta pasākumiem Latvijā un ārvalstīs.

Lai ziedotu uzkrātos punktus bērnu parasporta atbalstam, līdz 31. jūlijam dodies uz www.domina-shopping.lv sadaļu Mans konts vai tirdzniecības centra informācijas centru.

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa