29 Jul

Aicina iesaistīties seminārā – diskusijā “Ēnas cilvēki. Quo Vadis, Rīga?”

28. jūlijs. 2020

Šoreiz diskusijas centrā - personāla politika sociālajā un veselības nozarē, tās saistība ar ekonomiskiem un sociāliem procesiem, riski un prognozes.

Trešdien, 29. jūlijā, no plkst. 11.00 līdz 13.00, Rīgas domes sēžu zālē (Rātslaukums 1) notiks seminārs diskusija “Ēnas cilvēki. Quo Vadis, Rīga?”. Šī jau ir otrā diskusija, kurā tiek aktualizētas sociālajai nozarei nozīmīgas tēmas.

Sociālajā jomā gadiem trūkst dažāda līmeņa darbinieku, kas ir apdraudoši sociālo pakalpojumu kvalitātei un apjomam, tādejādi ietekmējot arī cilvēku dzīves kvalitāti un labklājības līmeņa formēšanos.

Diskusijas “saturisko rāmi” veidos Latvijas Darba devēju konfederācijas eksperts Jānis Hermanis un RD Labklājības departamenta Sociālās pārvaldes priekšnieks Mārtiņš Moors, savā redzējumā dalīsies sociālantropologs, domnīcas “Providus” pētnieks Andris Šuvajevs un Latvijas veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības valdes priekšsēdētājs Valdis Keris, kā arī nozares speciālisti.

Dzirdēsim izvērtējumu cilvēkresursu jomā Rīgas sociālajā sistēmā, atziņas no RD Labklājības departamenta pētījuma rezultātiem par sociālās palīdzības ietekmi uz nabadzības mazināšanu, par darba tirgu veselības un sociālajā jomā un situāciju cilvēkresursu jomā.

Seminārā – diskusijā aicināti piedalīties esošie un topošie politiķi un lēmumu pieņēmēji, kuriem prioritāte ir sociālā politika valstī un pašvaldībā, sociālās politikas veidošanā iesaistītie speciālisti, pašvaldības un nevalstiskā sektora sociālo pakalpojumu sniedzēju vadītāji, par sociālo atbalstu vēstošie mediji un citi interesenti.

Diskusijā klātienē varēs piedalīties ierobežots cilvēku skaits, taču pasākuma dienā diskusijai varēs sekot līdzi tiešraidē Rīgas pašvaldības portālā: skaties.riga.lv.
Savus jautājumus diskusijas dalībniekiem aicinām iesūtīt pirms vai diskusijas laikā pa e-pastu: dl@riga.lv

Semināra – diskusijas ieraksts pēc tam būs pieejams www.riga.lv sadaļā “Jaunumi” – “Tiešraides un ieraksti“.

Semināru-diskusiju organizē RD Labklājības departaments sadarbībā ar nozares profesionāļiem. Seminārs-diskusija notiks, ievērojot fiziskās distancēšanās un epidemioloģiskās drošības pasākumus.

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa