07 Nov

AccessibleEU: kopienas veidošana, saikne starp ieinteresētajām personām

26. septembris. 2023

AccessibleEU ir viena no galvenajām iniciatīvām, kas ierosināta Eiropas Komisijas Personu ar invaliditāti tiesību stratēģijā 2021.–2030. Tas ir pieejamības resursu centrs, kas strādā tādās jomās kā būvētā vide, transports, informācijas un komunikācijas tehnoloģijas, lai nodrošinātu personu ar invaliditāti vienlīdzīgu līdzdalību visās dzīves jomās vienlīdzīgi ar citiem. Konsorciju, kas strādā pie šī Projekta, veido ENAT, EASPD, University Johannes Kepler Linz, UNE un to vada Fundación ONCE.

Aicinām jūs uz nākamo AccessibleEU Tīklošanās pasākumu

Atzīmējiet kalendārā 7. novembri!

Informāciju par pasākumu Jūs varat atrast šeit:  Informācija 07.11.2023. pasākumam – Tuvojoties pasākumam, būs pieejama detalizētāka programma.

AccessibleEU mērķis ir stiprināt kontaktus un saiknes starp galvenajiem dalībniekiem un galvenajām publiskā, privātā un bezpeļņas struktūrām, lai veicinātu kopīgas intereses. Šie ir galvenie pasākuma mērķi:

  • Izveidot tīklu, kas nodrošina saikni starp visām pieejamības jomā iesaistītajām pusēm visās nozarēs un veicina alianšu izveidi.
  • Veicināt strukturētu dialogu starp rūpniecības nozaru vadītājiem, valsts pārvaldes iestādēm un pilsoniskās sabiedrības pārstāvjiem.
  • Iesaistīt visus pieejamības speciālistus iestāžu un uzņēmējdarbības līmenī un veicināt viņu līdzdalību, lai veicinātu zināšanas, prasmes un kompetences visā kopienā.
  • Apzināt un veicināt apņemšanos ievērot labu praksi, atbalstot tās pieņemšanu un atkārtojamību visās valstīs.

Noklikšķiniet šeit, lai reģistrētos

  • Kur? Fundacion ONCE, C/ Sebastián Herrera, 15, Madride.
  • Kad? Otrdien, 7. novembrī, no 10:00 līdz 14:30 pēc Latvijas laika
  • Kā piedalīties? Pasākums notiks hibrīda formātā angļu un spāņu valodā. Būs pieejami titri angļu un spāņu valodā, tulkojums spāņu zīmju un starptautiskajā zīmju valodā.

Lai reģistrētos aizpildiet reģistrācijas veidlapu

Tīklošanās pasākums ilgs sešas stundas un notiks hibrīda formātā. Pasākums ir strukturēts sešās īpašās paneļdiskusijās un atskaites punkts AccessibleEU projektā par paveikto.

Pasākums sāksies ar atklāšanas sesiju, kam sekos pārskats par Eiropas Pieejamības resursu centra pirmā gada sasniegumiem. Pēc tam sāksies paneļdiskusijas, sākot ar rūpniecības ekspertu grupu, kas beigsies pirms kafijas pauzes, pēc tās notiks valsts pārvaldes iestāžu paneļdiskusija, kam sekos pilsoniskās sabiedrības paneļdiskusija, kura beigsies pirms pusdienu pārtraukuma. Pēc pusdienām notiks universitāšu un profesionālo asociāciju paneļdiskusija, kam seko pēdējā – Pieejamības tīklu paneļdiskusijas. Pasākums noslēgsies ar Eiropas Pieejamības resursu centra direktora noslēguma uzrunu.

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa