AccessibleEU Eiropas pasākums – “Pieejamības tiesību aktu īstenošana. Globālā pieredze un perspektīvas apmaiņai un mācībām”

13. februāris. 2024

Eiropas Pieejamības resursu centrs (AccessibleEU) ir viena no galvenajām iniciatīvām, kas ierosinātas Eiropas Komisijas Personu ar invaliditāti tiesību stratēģijā 2021.–2030. gadam. Konsorciju, kas strādā pie šī projekta, veido ENAT, EASPD, …

Eiropas Pieejamības resursu centrs (AccessibleEU) ir viena no galvenajām iniciatīvām, kas ierosinātas Eiropas Komisijas Personu ar invaliditāti tiesību stratēģijā 2021.–2030. gadam. Konsorciju, kas strādā pie šī projekta, veido ENAT, EASPD, Johannes Kepler Linz universitāte, UNE un to vada Fundación ONCE.

 

#ZeroCon24 tiek organizēta kā hibrīdkonference, kurā  gaidāms, ka piedalīsies vairāk nekā 1 000 dalībnieku no vairāk nekā 80 valstīm. Turklāt conference būs pieejama tiešraide un saturs pēc pieprasījuma piesaistīs vairāk nekā 10 000 skatījumu no visas pasaules.

AccessibleEU paneļdiskusijas tiek organizētas par AccessibleEU 4 tematiskajiem pīlāriem (IKT, būvētā vide, transports un politika un standarti). Otra #ZeroCon24 daļa būs vērsta par tēmām “Iekļaujošā izglītība” un “IKT”.

  • Kur? Apvienoto Nāciju Organizācijas biroji Vīnē. Wagramer Str. 5, 1220 Wien, Austrija.
  • Kad? Trešdiena, 21. februāris no 18:00 līdz 21:30 un Ceturtdiena, 22. februāris no 11:00 līdz 13:00
    Pieejamība
  • Tiešsaistē: titri angļu valodā un starptautiskajā zīmju sistēmā
  • Klātienē: Pieejama norises vieta. Subtitri angļu valodā un starptautiskajā zīmju sistēmā
    Valoda Angļu

Reģistrācija un informācija

Mēs ceram, ka šis pasākums jums šķitīs interesants un bagātinošs. Ja vēlaties palīdzēt mums sazināties ar visiem tiem, kuri varētu būt ieinteresēti apmeklēt, lūdzu, nekautrējieties dalīties ar šo ielūgumu ikvienam, kurš, jūsuprāt, varētu būt ieinteresēts pasākumā.

Pasākuma programma

Paldies, esi gaidīts pasākumā!

 

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa