18 Jul

18. jūlijā Apeirons Aucē stāstīs par vides pieejamību, universālo dizianu un Eiropas pieejamības resursu centru

13. jūlijs. 2023

Otrdien, 18. jūlijā, Aucē, Miera ielā 13, plkst. 11.00 norisināsies pasākums, kurā tiks aktualizēti vides pieejamības jautājumi un apmeklātāji tiks iepazīstināti ar Eiropas savienības iniciatīvu AccessibleEU jeb Eiropas pieejamības resursu centru

Pasākuma pirmajā daļā no 11.00 – 12.00  “Apeirons” Eiropas invaliditātes eksperte Daina Podziņa iepazīstinās ar  Eiropas Pieejamības resursu centra “AccessibleEU” darbību un Latvijas iedzīvotāju iespējām izmantot tā sniegtos pakalpojumus.  Tāpat tiks iezīmētas prioritātes un darāmie uzdevumi Latvijā un atbildīgie par to veikšanu, lai arī Dobeles novada iedzīvotāji varētu aktīvi un pilnvērtīgi darboties šajā kopienā.
Otrajā daļā “Apeirons” vides pieejamības eksperts Jurģis Briedis novadīs informatīvu semināru par vides pieejamības aktualitātēm un Universālā dizaina principiem vides pieejamības uzlabošanā.
Pasākuma noslēgumā dalībnieki tiks aicināti uz diskusiju par vides pieejamības labās prakses piemēriem un problēmām Dobeles novada pašvaldībā, kā arī par nākotnes iesaisti Eiropas pieejamības resursu centra kopienā.
Pasākums norisināsies: Aucē, Miera ielā 13, no 11.00 – 14.00
Pieteikšanās semināram – zvanot 29486758.
Pasākums tiek organizēts:

Sabiedrības integrācijas fonda atbalstītā projekta “Nevalstisko organizāciju un sabiedrības integrācijas procesu stiprināšana Dobeles novadā” (Līguma Nr. 2023.LV/NVOF/MIC/053/10) ietvaros

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa