Izsludina pieteikšanos 2 nedēļu mācībām Vācijā, Evangelische Stiftung Hephata

19. decembris. 2022

Laika periodā no 10.04.23.-24.04.23. kopumā 10 pārstāvjiem no Latvijas būs iespēja izzināt cilvēku ar smagiem intelektuālās attīstības traucējumiem nodarbinātības iespējas Vācijā.

Mācību brauciena mērķis ir cilvēku ar invaliditāti nodarbinātības sistēmas Vācijā ēnošana, lai apgūtu jaunas prasmes un zināšanas, ar mērķi būtiskākos principus pārņemt un ieviest praksē Latvijā, pēc nepieciešamības pielāgojot vietējai situācijai.

Dalībniekiem būs iespēja 2 nedēļas ēnot darbiniekus Vācijas uzņēmumā, kur tiek apmācīti un nodarbināti cilvēki ar smagiem intelektuālās attīstības traucējumiem. Pēc brauciena tiks organizēta dalībnieku kopīga tikšanās, kuras laikā apkoposim iegūtas atziņas un iespējamo iegūtās pieredzes pēctecību profesionālajā darbībā Latvijā.

Dalībniekiem tiks nodrošināti visi uzturēšanās (lidojums Rīga-Diseldorfa-Rīga, naktsmītnes, 3-reizēja ēdināšana, transports Vācijā) izdevumi Vācijā. Tā kā vizītes laikā nebūs nodrošināti tulka pakalpojumi, dalībniekiem ir nepieciešamas angļu vai vācu valodas zināšanas.

Mācību braucienam uz Vāciju var pieteikties līdz 16.01.2023. sūtot CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu dace@apeirons.lv.

Izvērtējot dalībnieku motivāciju piedalīties braucienā, novērtēsim, ja:

  • dalībniekam ir patiesa interese uzlabot cilvēku ar invaliditāti nodarbinātības jomu;
  • organizācija, no kuras ir dalībnieks, pārstāv cilvēkus ar invaliditāti vai sniedz pakalpojumus cilvēkiem ar invaliditāti;
  • dalībniekam ir augsta motivācija iegūtās zināšanas un praksi pārnest savā profesionālajā jomā;
  • vismaz B1 zināšanas angļu vai vācu valodā.

Par visiem jautājumiem saistībā ar šo braucienu, droši var sazināties ar – Daci Ikaunieci, m.t. 20121129, e-pasts: dace@apeirons.lv

Režīmi ar pastiprinātu kontrastu

Aa
Aa
Aa