11. aprīlī notiks “Nāc līdzās” lielkoncerts.
Šogad no XXI Integratīvā mākslas festivāla Nāc līdzās! reģionāliem festivāliem tiks izvirzīti vislabākie priekšnesumi, kuri startēs Rīgas Lielkoncertā 11.aprīlī, Rīgas Stradiņa universitātes Aulā, plkst. 12.00.
Uz Rīgas Lielkoncertu 11. aprīlī izvirzītie dalībnieki

No Kurzemes reģionālā atlases festivāla tika izvirzīti:

Dienas aprūpes centra “Cerību tilts’’  Kapella “Zvaigžņu dzirksts” ar latviešu tautas dziesmu “Kur tie tādi?’’ ;

Edgars Spēks no VSAC Kurzeme filiāles “Liepāja” ar dziesmu “Veltījums mīlestībai”;

Sniedze Reine no Upesgrīvas internātpamatskolas struktūrvienības ‘’Valgales skola’’ ar instrumentālo skaņdarbu “Ceļš uz mājām’” no kinofilmas ‘’Sprīdītis’’;

Ansamblis „Krustcelēs” no Upesgrīvas internātpamatskolas struktūrvienības ‘’Valgales skola’’ ar dziesmu no rokoperas „Lāčplēsis” – „Latvju zeme vaļā stāv”;

Sandis Endzelis un Edijs Kalniņš no Rīgas 5. internātpamatskolas –attīstības centra ar dziesmu „Dziesmiņa”;

Kristiāna Bērziņa ar dziesmu “Tauriņa samtainā smarža”;

Kristaps Kaņuks ar repa kompozīciju pēc Annas Brigaderes motīviem “Sprīdītis”;

“Liepājas dzintariņi” no Liepājas speciālās internātpamatskolas ar deju “Aiz ezera augsti kalni”;

Zvaigžņu Dzirksts Trio no Biedrības „Rīgas pilsētas „Rūpju bērns”” ar priekšnesumu „Iet tuvu līdzās”.

No Latgales reģionālā atlases festivāla tika izvirzīti:

Aleksandrovas internātpamatskola deju kolektīvs ar deju “Teišom guoju upis molu”;

Daugavpils 1.speciālās pamatskolas roku koris ar priekšnesumu “Jūriņ prasa smalku tīklu”;

Daugavpils logopēdiskā internātpamatskola-attīstības centrs ar melodeklamāciju “Lai Rīga zied”, street dance “Vikingi Daugavas krastos”, tautas dziesmu “Seši mazi bundzinieki”;

Līvānu novada Rudzātu speciālā internātpamatskola ar pasaku “Pelēkā pasaka”;

VSAC „Latgale” filiāle „Kalkūni” ar deju “Daugava”;

Mareks Čudars, Jurijs Ameļkovs no Maltas speciālās internātpamatskolas ar mūzikālo priekšnesumu “Latvija”.

No Vidzemes reģionālā atlases festivāla tika izvirzīti:

Laura Kacare un deju kolektīvs “Mazais cilvēciņš” no biedrības “Mēs saviem bērniem” un Madonas BJC ar priekšnesumu “Liesmiņa”;

Valmieras pilsētas speciālā  pirmsskolas izglītības iestāde “Bitīte” ar deju  “Murrā, murrā, murr!”;

Rīgas 5.internātpamatskola-attīstības centrs ar muzikālo teatrālo uzvedumu “Vīle vaļā”;

Sveķu internātpamatskola ar deju “Rupjmaizkukuls”;

Gaismas internātpamatskolas literāri muzikālais teātris „Krāsainā pasaule” ar literāli-muzikālo montāžu;

Renāte Jakovļeva un Antons Sņegovs no Latvijas Neredzīgo biedrības ar dziesmu “Pasakā”;

Dzelzavas internātpamatskolas ansamblis ar dziesmu “Gauži raud saulīte”;

Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas kustību grupa ar deju un melodeklamāciju “Pirts deja”;

Līva Paula Paleja un Agnese Puisāne no Strazdumuižas internātvidusskolas ar saksafonu duetu “Ai, zaļā līdaciņa”.

Zemgales reģionālās atlases uzvarētājus pazinos vēlāk.


Komentāri
Vārds: *
Komentārs: *